Newsletter

Biznes i finanse

Eques Hipoteczny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty nabywa akcje Monument Fund S.A.i udziały w jej spółkach portfelowych

27.07.2021, 12:45aktualizacja: 27.07.2021, 12:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Spółki Eques TFI oraz Monument Finance sp. z o.o. informują, że Eques Hipoteczny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty nabył od dotychczasowych właścicieli wszystkie akcje w Monument Fund S.A. oraz udziały w pozostałych spółkach portfelowych Monument Fund, stając się ich wyłącznym właścicielem. W bieżącym roku Fundusz planuje zwiększyć swoje zaangażowanie o kwotę ok.100 mln złotych, przeznaczając ją na działalność spółek portfelowych. Dotychczasowi właściciele skupią się na nowych przedsięwzięciach w branży finansowej.

Źródło informacji: Eques TFI i Monument Finance sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.07.2021, 12:45
Źródło informacji Eques TFI i Monument Finance sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ