Newsletter

EUR Zero Fees Fiesta: światowa kampania Bybit z zerowymi opłatami depozytowymi i transakcyjnymi

10.04.2024, 08:49aktualizacja: 10.04.2024, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ByBit
PR Newswire/ByBit

DUBAJ, ZEA, 10 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić otwarcie najnowszej kampanii promocyjnej – EUR Zero Fees Fiesta. Akcja nie ma granic i skierowana jest do użytkowników z całego globu, aby zachęcić ich do okiełznania potencjału waluty euro (EUR) na rynku kryptowalut. Dzięki rozpoczętej 8 kwietnia 2024 r. kampanii traderzy mogą liczyć na zerowe opłaty i ekskluzywne nagrody, korzystając z niezrównanych walorów środowiska tradingowego platformy Bybit.

Waluta EUR na pierwszym planie

W sytuacji rosnącej popularności euro (EUR) na rynku kryptowalut platforma Bybit stanowi dla użytkowników z całego świata doskonałe miejsce do realizacji potencjału tej waluty. Na potrzeby kampanii, która potrwa od 8 kwietnia 2024 r. (godz. 12.00 czasu UTC) do 11 maja 2024 r. (godz. 23.59 czasu UTC), przygotowano szereg atrakcji:

Wydarzenie I: Zero-Fee Trading Spree (dla wszystkich użytkowników): uwolnij pełną moc waluty EUR, korzystając z zerowych opłat od transakcji Spot w dziewięciu parach walutowych: USDT/EUR, USDC/EUR, ADA/EUR, SOL/EUR, BTC/EUR, ETH/EUR, DOGE/EUR, XRP/EUR oraz LTC/EUR.

Wydarzenie II: Zero Deposit Fees dla nowych użytkowników: zaczynasz przygodę z platformą Bybit? Wpłać swój pierwszy depozyt na kwotę co najmniej 100 EUR i nie martw się o nic więcej – Bybit pokryje Twoje opłaty depozytowe (dostępne metody wpłacenia depozytu: Easy Bank Payment i SEPA. Maksymalna kwota pokrywanych przez Bybit opłat depozytowych: 3 EUR).

Wydarzenie III: Discover High APY Products: inwestuj euro i patrz jak Twoje pieniądze zarabiają. Bybit posiada bogatą ofertę produktów z wysoką roczną stopą zwrotu, dzięki którym będziesz mógł czerpać pasywny dochód ze swojego kapitału kryptowalutowego.

Dołącz do euro-rewolucji razem z Bybit

Nie przegap wyjątkowej okazji, by skorzystać z rosnącego znaczenia euro na rynku kryptowalutowym. Zarejestruj się na Bybit już teraz i przekonaj się o potencjale tej waluty, korzystając z zerowych opłat transakcyjnych.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2382412/EUR_Zero_Fees_Fiesta_Bybit_s_Global_Campaign_Offers_Zero_Deposit.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.04.2024, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii