Newsletter

Firma Beny na targach ENEX: rozwój sektora komercyjnego i przemysłowego magazynowania energii

09.02.2024, 12:29aktualizacja: 09.02.2024, 12:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

WARSZAWA, Polska, 9 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- W dniach 7-8 lutego firma Beny wzięła udział w targach ENEX w Polsce, wnosząc świeże i innowacyjne spojrzenie w dziedzinie magazynowania energii i zarządzania nią. Dzięki tej wystawie firma miała wyjątkową okazję do podzielenia się swoją technologią, rozwiązaniami i wizją przyszłości branży energetycznej z profesjonalistami z branży.

Komercyjne i przemysłowe systemy magazynowania energii dynamicznie rozwijają się na całym świecie. Jak pokazują badania, przewiduje się, że do 2030 r. złożona roczna stopa wzrostu instalacji magazynowania energii wyniesie 27%. Beny angażuje się w wiodące innowacje w sektorze przemysłowego i komercyjnego magazynowania energii, wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom rynku. Firma posiada filozofię projektowania „wszystko w jednym”, co zakłada integrację baterii, BMS, PCS, ochrony przeciwpożarowej, klimatyzacji i zarządzania energią, co pozwala na dostosowanie się do różnych scenariuszy. Produkt ten, wdrożony z prefabrykowaną konstrukcją kabiny jest elastyczny, wygodny, nie wymaga debugowania wewnętrznego okablowania, szybko reaguje i charakteryzuje się wysoką niezawodnością. Posiada również funkcje wyrównywania zapotrzebowania szczytowego, zwiększania mocy, awaryjnego tworzenia kopii zapasowych, równoważenia sieci, zarządzania wydajnością i możliwości wielopoziomowej pracy równoległej. Co więcej, wykorzystanie energii jest jeszcze lepsze dzięki ładowarkom EVB DC EV, umożliwiając uzupełnianie energii dla pojazdów elektrycznych w miejscach takich jak stacje ładowania, parki przemysłowe i kompleksy handlowe.

W sektorze mieszkaniowym systemy magazynowania energii firmy Beny, w połączeniu z zestawem solarnym balcony easy, są cenione ze względu na prostą instalację, wysoką ekonomiczność i mobilność. Użytkownicy mogą samodzielnie zainstalować panele słoneczne i mikroinwertery zgodnie z instrukcją instalacji, co pozwala osiągnąć samowystarczalność energetyczną poprzez podłączenie do sieci domowej. W połączeniu z systemem magazynowania energii dla mieszkań pozwala to dodatkowo na uzyskanie niezależności energetycznej wolnej od zakłóceń związanych z wahaniami i przerwami w dostawie energii. W kontekście szybkiego rozwoju zrównoważonej energii użytkownicy mają wyższe wymagania dotyczące inteligentnego zarządzania energią w domu. Firma Beny zaprezentowała na targach swoje rozwiązanie do zarządzania energią w domu, wzbudzając duże zainteresowanie. System ten integruje się z systemami energii słonecznej, mierzy wytwarzanie energii w czasie rzeczywistym i dostosowuje moc po stronie obciążenia. Użytkownicy mogą zarządzać energią, ustawiając różne tryby zasilania, takie jak tryb pierwszeństwa dla domu, w którym system dynamicznie dostosowuje inne zużycie energii, aby w pierwszej kolejności zaspokoić potrzeby energetyczne gospodarstwa domowego.

Na targach ENEX firma Beny zademonstrowała swoją wiodącą pozycję w sektorach magazynowania energii i mikrosieci. Firma będzie nadal dążyć do doskonałości, napędzając zrównoważony rozwój w branży energetycznej poprzez innowacyjne rozwiązania. Firma podziękowała wszystkim partnerom i odwiedzającym, którzy wzięli udział w wystawie. Wyraziła również chęć do dzielenia się swoim doświadczeniem Beny jako lidera w dziedzinie energii przyszłości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat domowych rozwiązań energetycznych oferowanych przez firmę Beny, można odwiedzić oficjalną stronę internetową pod adresem www.beny.com lub pisząc na adres info@beny.com.

Źródło: BENY

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.02.2024, 12:29
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii