Newsletter

Firma Guide Sensmart zaprezentowała na targach JAGD & HUND 2024 nowe urządzenie do obrazowania noktowizyjnego w podczerwieni

05.02.2024, 13:48aktualizacja: 05.02.2024, 13:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Guide Sensmart (1)
PR Newswire/Guide Sensmart (1)

WUHAN, Chiny, 5 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Sześciodniowe targi JAGD & HUND 2024, będące jedną z największych wystaw myśliwskich w Europie, zakończyły się 4 lutego. To coroczne wydarzenie zapewnia szeroką gamę usług i aktywności dla zagorzałych myśliwych i osób zainteresowanych myślistwem i przyrodą oraz miłośników psów.

Na wystawie firma Guide Sensmart z dumą zaprezentowała najnowszy multispektralny monokular termowizyjny z serii TL z trybem Fusion. Odwiedzający stoisko Guide Sensmart byli pod wrażeniem wyjątkowych funkcji i możliwości serii TL, która obejmuje pierwszy multispektralny monokular termowizyjny z trybem Fusion, łączący funkcje obserwacji w podczerwieni, w zakresie światła widzialnego i obserwacji laserowych, które dają nieskazitelnej jakości obrazy o wysokim kontraście w każdych warunkach terenowych. Kompaktowe i lekkie urządzenie wyposażone w kompleksowe rozwiązanie do obrazowania w podczerwieni pozwoli użytkownikom na skuteczniejsze poszukiwanie, obserwację i lokalizację celu.

Najnowszy produkt z oferty Guide Sensmart stanowi potwierdzenie zaangażowania firmy w przekraczanie granic innowacyjności w branży obrazowania termowizyjnego. Guide Sensmart stale wprowadza pionierskie ulepszenia, a seria TL służy za dowód dbałości firmy o zapewnianie najnowocześniejszych rozwiązań.

Targi The British Shooting Show odbędą się w terminie 23-25 lutego 2024 r. w Krajowym Centrum Wystawienniczym w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Podczas wydarzenia Guide Sensmart zaprezentuje bogatą ofertę innowacyjnego premierowego sprzętu noktowizyjnego na podczerwień. Odwiedzających Guide Sensmart zaprasza na stoisko E12 w hali 5, aby mogli przekonać się o imponujących możliwościach nowej technologii podczerwieni w zakresie obrazowania i poznać wysokiej jakości produkty firmy.

Guide Sensmart

Guide Sensmart jest producentem układów obrazowania termowizyjnego w podczerwieni z siecią sprzedaży obejmującą 70 krajów i regionów świata. Dalsze informacje dostępne są na stronie https://www.guideir.com/

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2333756/c63712b8_d992_4c80_a49f_94a743a56d5a.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2333757/18951706859892__pic_hd_1.jpg 

Źródło: Guide Sensmart

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.02.2024, 13:48
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ