Newsletter

Biznes i finanse

Firma Lockton odnotowuje najwyższy w swojej historii wzrost rok do roku

17.05.2022, 08:49aktualizacja: 17.05.2022, 08:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Lockton Companies
PR Newswire/Lockton Companies

KANSAS CITY, Missouri, 17 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- Lockton, największy na świecie prywatny międzynarodowy pośrednik ubezpieczeniowy, w roku obrotowym 2022 zakończonym 30 kwietnia odnotował rekordowe przychody na poziomie 2,69 mld USD. Wynik ten stanowi 27-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniego roku i niemal w całości ma charakter organiczny.

„Wynik ten zawdzięczamy niesamowitemu zespołowi, który wkłada serce w obsługę klienta – powiedział prezes firmy Ron Lockton. – To wszystko ich zasługa. Jestem dumny z tego, że nasi prywatni udziałowcy umożliwiają nam realizację długofalowej strategii, w ramach której przy podejmowaniu decyzji skupiamy się na klientach, ludziach i lokalnych społecznościach”.

W okresie ostatnich 12 miesięcy firma Lockton przyciągnęła fantastyczną ekipę utalentowanych specjalistów z branży – ponad 1,2 tys. osób obsługujących wszystkie obszary jej działalności. Lockton cały czas buduje swój potencjał w zakresie innowacji, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, m.in. poprzez inwestycje w segmentach ubezpieczeń od odpowiedzialności transakcyjnej, ubezpieczeń w cyberprzestrzeni, poręczeń i ubezpieczeń morskich. W okresie tym firma znacznie zwiększyła również swój zasięg geograficzny, otwierając nowe biura w Stanach Zjednoczonych, Europie, Skandynawii, Nowej Zelandii i Ameryce Łacińskiej.

„Notujemy wysokie wskaźniki wzrostu organicznego w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego, w której za wzrost odpowiadają zazwyczaj duże fuzje i przejęcia, a także transakcje rolowane spółek private equity – powiedział dyrektor generalny Peter Clune. – Realizacja strategii prawdziwie organicznego wzrostu wymaga różnorodnych kompetencji niezbędnych do przyciągania ludzi i klientów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. W okresie ostatnich 36 miesięcy nabraliśmy iście zawrotnego rozpędu i choć działamy w branży już ponad 56 lat, to dopiero początek”.

Firma Lockton od 13 lat co roku otrzymuje nagrodę Best Place to Work in Insurance (najlepszy pracodawca w branży ubezpieczeniowej), a w 2022 r. zdobyła tytułu 2022 US Best Managed Company dla najlepiej zarządzanej firmy, jak również wyróżniona została przez magazyn Forbes w kategoriach 2022 Best Large Employer (najlepszy duży pracodawca) i Best Employer for Diversity (najlepszy pracodawca pod względem różnorodności).

Lockton

To, co wyróżnia Lockton – niezależność – stanowi również jej przewagę. Prywatnie właściciele Lockton zapewniają 9 tys. podmiotów stowarzyszonych możliwości prowadzenia działalności w ponad 125 państwach w taki sposób, by skupiali się wyłącznie na potrzebach klientów w obszarze ryzyka i ubezpieczeń. Dzięki dostępowi do specjalistów na całym świecie Lockton dysponuje dogłębną wiedzą niezbędną do osiągania doskonałych rezultatów.

Firma przez 13 kolejnych lat zdobyła wyróżnienie magazynu Business Insurance dla najlepszego pracodawcy w branży ubezpieczeniowej („Best Place to Work in Insurance”). Lockton została także zaliczona przez Deloitte i Wall Street Journal do grona najlepiej zarządzanych firm w 2022 r. (2022 Best Managed Companies). W 2022 r. magazyn Forbes umieścił Lockton na liście najlepszych dużych pracodawców w Ameryce (America's Best Large Employers). Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lockton.com.

Materiał filmowy – https://mma.prnewswire.com/media/1818283/Message_From_Peter_Clune_Lockton_CEO.mp4

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1024406/Lockton_Logo.jpg

Źródło: Lockton Companies

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2022, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ