Newsletter

Firma produktowa SOFTSWISS udzieliła wsparcia przy organizacji konferencji dla testerów oprogramowania we Wrocławiu

16.03.2023, 15:33aktualizacja: 16.03.2023, 15:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SOFTSWISS (1)
SOFTSWISS (1)
Międzynarodowa firma produktowo-technologiczna SOFTSWISS udzieliła wsparcia imprezie istotnej dla testerów oprogramowania w Polsce. Mowa tu o wydarzeniu „test:fest”, które odbyło się kilka dni temu we Wrocławiu. Jest to konferencja z 7-letnią historią, podczas której miejscowi specjaliści z branży IT oraz referenci z innych krajów dzielą się ze sobą doświadczeniem zawodowym, zasadami i narzędziami, które na co dzień wykorzystują w swojej pracy.

SOFTSWISS, znany producent oprogramowania, wystąpił na „test:fest” w charakterze złotego partnera i przedstawił pierwszą trójkę aktualnych ofert
pracy
dla testerów w swoim zespole. Są to Senior Manual QA Engineer, Senior QA Automation Engineer (iGaming Platform), Middle QA Engineer. Firma rozwija swoje centra programistyczne na całym świecie, ale niejednokrotnie podkreślała, że polski rynek pracy jest dla niej jednym z priorytetowych i stawia na wysoki poziom lokalnych specjalistów z branży IT.

Do pracy na polskim rynku SOFTSWISS zapewnia programistom, testerom, analitykom, kierownikom projektów i innym pracownikom komfortowe centrum programistyczne w Poznaniu. W firmie dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej i pracownicy mają prawo samodzielnie wybrać tryb pracy - pracę zdalną lub pracę w biurze.

„Takie konferencje, jak >>test:fest<< są niezbędne dla naszej wspólnoty zawodowej, aby jej członkowie mogli wymieniać się doświadczeniem, awansować i rozwijać się. Zawód testera oprogramowania dla wielu specjalistów staje się prawdziwą przepustką do sfery technologii informacyjnych. Jest to ten unikalny przypadek, kiedy człowiek może od zera zdobyć wszystkie potrzebne umiejętności i zacząć budować swoją karierę w branży IT - opowiada Natalia Perkowska, Head of Acquisition w SOFTSWISS. - Dla naszej firmy ważne jest, aby pozostawać w kontakcie z lokalnymi wspólnotami IT, dlatego z radością udzieliliśmy wsparcia w organizacji konferencji we Wrocławiu. Takie wydarzenia stanowią także wspaniałą możliwość, aby zapoznać się z lokalnymi specjalistami, a my zawsze szukamy nowych, utalentowanych pracowników, którzy wzmocnią nasz międzynarodowy zespół”.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.

Źródło informacji: SOFTSWISS

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.03.2023, 15:33
Źródło informacji SOFTSWISS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ