Newsletter

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019

26.08.2019, 17:41aktualizacja: 26.08.2019, 17:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2018, fot. Przemysław Kozłowski
Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2018, fot. Przemysław Kozłowski
Perspektywy rozwoju gospodarki morskiej w krajach UE na tle światowych rynków to motyw przewodni tegorocznej edycji Forum Gospodarki Morskiej Gdynia.

Rozpoczęła się rejestracja na Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019, uznawanego przez biznes morski za najważniejsze w Polsce spotkanie praktyków i ekspertów branży. Tegoroczne Forum poświęcone będzie perspektywom rozwoju gospodarki morskiej w krajach UE na tle światowych rynków.

Jerzy Śledziewski, wiceprezes zarządu BNP Paribas Bank Polska S.A. wygłosi wykład „Biznes w poszukiwaniu stabilności – czyli jak zadbać o bezpieczeństwo w kontekście zmian na globalnych rynkach”. Z kolei Christophe Tytgat - sekretarz generalny, SEA Europe z siedzibą w Brukseli w swoim wystąpieniu skupi się na przyszłości i konkurencyjności przemysłu morskiego w Europie.

Podczas tegorocznego wydarzenia podkreślona zostanie współpraca polskiego oraz norweskiego sektora morskiego, o znaczeniu której opowie ambasador Królestwa Norwegii w Polsce Pan Olav Myklebust. Dyskusje dotyczące możliwości kooperacji pomiędzy polsko-norweskim biznesem kontynuowane będą w gronie obecnych na Forum przedstawicieli Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC) oraz norweskiego sektora morskiego.

W sesji wspólnej oraz podczas czterech paneli tematycznych tj. „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie”, „Logistyka Morska” oraz „Ship Management”, wystąpi ponad 30 prelegentów reprezentujących firmy i instytucje morskie z całej Europy.

Intencją organizatorów jest również skuteczne zaangażowanie młodego pokolenia i prezentacja możliwości zawodowych w branży morskiej. Służy temu współpraca z akademickimi kołami naukowymi, a także konkurs filmowy i dodatkowe seminarium poświęcone „Turystyce od morza”.

Forum odbędzie się w piątek, 11 października 2019 roku, w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja na stronie www.forum.gdynia.pl

Organizator: Miasto Gdynia oraz Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.

KONTAKT:

Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o.

Witold Okun – kierownik działań organizacyjnych

tel. +48 58 712 47 13, 609 301 855

e-mail: witold.okun@arg.gdynia.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 26.08.2019, 17:41
Źródło informacji Agencja Rozwoju Gdyni
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ