Newsletter

Biznes i finanse

Fotric prezentuje ręczną kamerę termowizyjną 320M/F i 340A

18.06.2021, 09:04aktualizacja: 18.06.2021, 09:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/FOTRIC INC.
Fot. PR Newswire/FOTRIC INC.

SZANGHAJ, 18 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- Firma Fotric jest producentem niezwykle innowacyjnych kamer termowizyjnych, łącząc komponenty pochodzące od światowej klasy producentów z przemyśleniami projektowymi użytkowników końcowych i inżynierów branżowych. Dziś z dumą zapowiada premierę najnowszych serii kamer ręcznych: 320M/F i 340A.

Fotric 320M/F to kompaktowe i wytrzymałe kamery termowizyjne przeznaczone do zastosowań przemysłowych. System oparty na platformie Android zapewnia użytkownikom płynną obsługę. Są one również wyposażone w zaawansowane oprogramowanie analityczne, takie jak MagicThermal, które może usprawnić wizualne odwzorowanie rozkładu temperatury na wyznaczonym przez użytkownika obszarze. Funkcja płynnej fuzji obrazu termowizyjnego i wizualnego pozwala kontrolerom z łatwością identyfikować i lokalizować anomalie elektryczne. Podsumowując, seria ta zaspokaja wszelkie potrzeby związane z podstawową inspekcją termiczną. Kamery te doskonale sprawdzają się podczas inspekcji budynków, w przemyśle naftowym i gazowym oraz przy konserwacji instalacji elektrycznych/silnikowych w przemyśle wytwórczym.

Fotric 340A to nowoczesna kamera termowizyjna przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników. Wyposażona jest we wszystkie funkcje kamery 320M/F i dodatkowo w wiele innych. Wysoka rozdzielczość do 640*480 w połączeniu z 5-calowym ekranem LCD ujawnia nawet najbardziej subtelne szczegóły w ostrych i żywych obrazach termicznych. Wspomagany laserowo system ultraogniskowania umożliwia inspektorom wykonywanie błyskawicznie wysokiej jakości, dobrze skompensowanych zdjęć nawet przy znacznym obciążeniu. Dodatkowo opcja wymiennych obiektywów w tych kamerach sprawia, że są one świetnie przystosowane do pracy w wymagającym środowisku. Ponadto urządzenia mogą również rejestrować dane historyczne urządzenia/systemu i przeprowadzać analizę trendów, dzięki czemu można określić, czy i kiedy monitorowany obiekt wymaga konserwacji lub wymiany. Seria ta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników w najbardziej wymagających gałęziach przemysłu, takich jak przemysł elektromaszynowy, metalurgia, przemysł petrochemiczny.

* Firma poszukuje doświadczonych dystrybutorów w regionie USA i UE. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o odwiedzenie strony http://www.fotric.com oraz o kontakt pod adresem info@fotric.com.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1535405/1.jpg

Źródło: FOTRIC INC.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.06.2021, 09:04
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ