Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HELSINKI - (BUSINESS WIRE) - FSP Steel Painting Sp. z o.o. ma dwa zakłady obróbki powierzchniowej w Polsce. Oba mieszczą się w Stargardzie Szczecińskim i obsługują klientów z całej Europy.
Niniejsza informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna wersja komunikatu dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20190506005369/en/
„W Polsce działa wiele dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, dlatego rośnie zapotrzebowanie na obróbkę powierzchniową. Zagraniczne firmy często zlecają wykonanie obróbki powierzchni w Polsce – mówi Jarno Huttunen, dyrektor handlowy ds. operacji międzynarodowych FSP. – Do zalet Polski należy centralne położenie, co umożliwia obsługę całej Europy”.
Zwiększenie efektywności i zakresu usług
Działalność FSP w Polsce rozwinęła się znacząco, nawet przy obecnej bazie klientów, niemal podwajając nasze roczne przychody.
Inwestycja w linie niesie ze sobą jeszcze większy potencjał wzrostu.
„Otwieramy kolejny obiekt w ramach zakładu obróbki powierzchni o wielkości 3400 m2. W nowym obiekcie znajdują się trzy przyległe komory malarskie i pomieszczenia do obróbki wstępnej. Linia jest umieszczona na terenie rozbudowanego obiektu” – mówi Jarno Huttunen.
„Nowa inwestycja umożliwi obróbkę w lakierni przedmiotów o jeszcze większych powierzchniach, przy jednoczesnym zwiększeniu możliwości wykorzystania istniejącej linii. Umożliwi to nam obsługę kilku klientów i zastosowanie różnych systemów powłok jednocześnie. Sąsiadujące ze sobą komory pracują niezależnie, więc zarówno nowa, jak i stara linia mogą być wykorzystywane do śrutowania lub obróbki wstępnej materiałami ściernymi”.
Nowa linia zostanie uruchomiona w sierpniu 2019 r.
Obecnie jeden z zakładów FSP w Polsce zajmuje się głównie obróbką powierzchniową elementów montażowych Cargotec oraz wyrobów Hydroline Oy, dostawcy rozwiązań hydraulicznych i cylindrów. Zakład obsługuje również innych lokalnych klientów, gdy zaistnieje taka potrzeba. Drugi zakład FSP zajmuje się głównie obróbką powierzchniową i wykończeniem urządzeń do przeładunku kontenerów oraz ich części produkowanych przez Cargotec.
FSP Steel Painting Sp. z o.o. jest spółką zależną FSP Finnish Steel Painting Ltd, jednej z wiodących europejskich firm zajmujących się przemysłową obróbką powierzchni. Spółka zatrudnia ponad 260 specjalistów, a jej obroty sięgają 22 mln euro.
FSP oferuje dostosowane do klienta i przyjazne dla środowiska usługi w zakresie przemysłowej obróbki powierzchni w całym cyklu życia produktu, od określenia warunków roboczych poprzez samą obróbkę powierzchni aż po obsługę pogwarancyjną. Ponadto oferuje również liczne usługi o wartości dodanej, jak np. ochrona, montaż podzespołów, pakowanie i logistyka. FSP prowadzi działalność w Polsce, Estonii i Finlandii.
Wersja źródłowa komunikatu jest dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190506005369/en/
Źródło: FSP Steel Painting Sp. z o.o.
KONTAKT:
FSP Steel Painting Sp. z o.o.
Jarno Huttunen
dyrektor handlowy
tel. kom. +48 882 801 918
e-mail: jarno.huttunen@fspcorp.com
Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 06.05.2019, 18:11 |
Źródło informacji | Business Wire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
ORLEN na EKF 2025: zarządzanie bioróżnorodnością staje się istotnym elementem działania w kierunku zrównoważonego rozwoju firmy PAP
Wiele sektorów gospodarki jest narażonych na zagrożenia środowiskowe związane z utratą bioróżnorodności. Dlatego firmy, takie jak ORLEN, już teraz je identyfikują i włączają do zarzadzania ryzykiem. „Przyjęliśmy politykę bioróżnorodności, to ważny dla nas dokument, który podąża za międzynarodowymi regulacjami i wytycznymi, w tym europejską Strategią Bioróżnorodności do 2030, Dyrektywą CSRD dotyczącą sprawozdawczości w zakresie zrównoważonego rozwoju czy Taksonomią UE” - mówił Arkadiusz Kamiński, dyrektor wykonawczy ds. środowiska w ORLEN.- 04.06.2025, 16:43
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
PZU na EKF 2025: połączenie PZU i Banku Pekao ma być transakcją wzorcową PAP
Andrzej Klesyk, prezes PZU, zapowiada, że podpisanie przez PZU i Bank Pekao memorandum o współpracy w celu przeprowadzenia potencjalnego połączenia tego ubezpieczyciela i banku będzie przełomowe dla polskiego rynku finansowego. „Największym intelektualnym i organizacyjnym wyzwaniem dla nas jest teraz to, byśmy stworzyli grupę tak wielką, że będzie ona głównym rozgrywającym i weźmie udział we wszystkich ważnych dla polskiej gospodarki wydarzeniach i projektach” - powiedział Andrzej Klesyk podczas Europejskiego Kongresu Finansowego (EKF) w Sopocie w dniu ogłoszenia memorandum.- 04.06.2025, 16:17
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
ELECQ Showcases Smart Energy Management System at Drive to Zero 2025
- 04.06.2025, 15:46
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: GlobeNewswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ