Newsletter

Gdzie tradycja łączy się z nowoczesnym projektem

24.01.2019, 10:07aktualizacja: 24.01.2019, 10:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nobu Hospitality
Nobu Hospitality
Przedstawiamy Nobu Hotel Warsaw.

NOWY JORK, 23 stycznia 2019 r. /PRNewswire/ - Wiodąca na świecie luksusowa marka stylu życia Nobu Hospitality założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera z przyjemnością ogłasza, że kolejnym krokiem w globalnej ekspansji firmy jest Warszawa, stolica Polski.

Dążąca do otwarcia 20 hoteli na całym świecie do roku 2020 sieć Nobu Hotels stała się synonimem oddanej obsługi, wyróżniającego się wzornictwa i bezpretensjonalnego luksusu. Oddając właśnie te wartości w lokalnej kulturze, hotel Nobu Hotel Warsaw zostanie umiejscowiony w samym sercu przepełnionego historią miasta. Liczący 120 pokoi, obszerne sale spotkań i wydarzeń, centrum fitness i wyjątkową Nobu Restaurant hotel będzie połączeniem luksusowego zakwaterowania z energetyzującymi przestrzeniami mieszkalnymi.

Pierwszy przybytek Nobu Hotels w Polsce otworzy swoje podwoje w pierwszej połowie przyszłego roku i zajmie powierzchnię nowego budynku przy ul. Wilczej zaprojektowanego przez polskie biuro architektoniczne Medusa Group oraz obejmie istniejący hotel Rialto. Renowacja budynku będzie przeprowadzana w ramach współpracy Medusa Group ze Studio PCH z Kalifornii. Nowy budynek wniesie innowacyjną wizję architektoniczną do Warszawy, wtapiając się w istniejący wcześniej budynek Rialto.

Warszawa jest kulturowym centrum Polski i jednym z najbardziej dynamicznych miast w kraju. Charakteryzując się coraz większą społecznością biznesową, Warszawa zajęła 7. miejsce pod względem możliwości na rynkach wschodzących na świecie, a przy tym ciągle zyskuje na atrakcyjności jako tętniący życiem turystyczny przystanek docelowy.

„Wraz z rozpoczęciem 2019 r. ogłaszamy najnowszy hotel w Europie i początek przyszłej współpracy. Z ogromną dumą przedstawiamy Nobu Hotel Warsaw jako nowego członka naszej coraz liczniejszej rodziny Nobu Hotels i Restaurant. Nasz portfel obejmuje już 17 hoteli stanowiących fundament naszej strategii poszukiwania niszy przy zachowaniu lojalności w stosunku do marki i przy utrzymaniu zaufania klientów Nobu” – skomentował Trevor Horwell, główny dyrektor wykonawczy sieci Nobu Hotels.

„Nobu to międzynarodowa marka rozpoznawalna dzięki pasji jej założycieli, wyjątkowej obsłudze i niesłychanie dobrej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i dynamizmem stworzymy energetyzujące, wyjątkowe miejsce, które podbije serca wszystkich gości. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że będziemy mogli zaproponować naszym klientom najpopularniejsze dania szefa Nobu Matsuhisy, które serwowane są w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat cieszą się renomą wysokiej jakości kuchni azjatyckiej” – skomentowała Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/811861/NOBU_HOTEL_WARSAW.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/811862/NOBU_WARSAW_BAR.jpg

Źródło: Nobu Hospitality

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.01.2019, 10:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.