Newsletter

Biznes i finanse

GoodWe zmienia wizerunek, podkreślając rolę inteligentnych technologii w transformacji energetycznej

13.01.2022, 09:05aktualizacja: 13.01.2022, 09:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/GoodWe
Fot. PR Newswire/GoodWe

SUZHOU, Chiny, 13 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ -- GoodWe zmienia wizerunek swojej marki zgodnie z ewolucją globalnej przestrzeni energetycznej, stawiając przede wszystkim na współpracę i cyfryzację. U podstaw nowej tożsamości marki leży zaangażowanie producenta w wykorzystanie nowoczesnych technologii w celu stymulowania globalnej transformacji energetycznej i zapewnienia bardziej zrównoważonej przyszłości dla przyszłych pokoleń.

GoodWe uznaje innowacje technologiczne za kluczowy filar marki, dlatego też zarówno nowe logo, jak i towarzyszący mu slogan „Innowator w dziedzinie Inteligentnej Energii” (ang. „Smart Energy Innovator”) zostały odpowiednio odmienione, aby podkreślić tę zaawansowaną technologicznie tożsamość. Nowe logo zostało oficjalnie zaprezentowane w dniach 7-8 stycznia 2022 r. Od tego momentu projekty nowych produktów będą opatrywane nowym logo, podkreślając innowacyjną tożsamość marki.

Jako innowator w dziedzinie inteligentnej energii, GoodWe zobowiązuje się do wprowadzania innowacji o zerowej emisji dwutlenku węgla, a łączność cyfrowa staje się kluczowym elementem jej wizji przyszłości nowej energii. Firma postawiła sobie za cel dostarczanie kompleksowych i zintegrowanych rozwiązań w zakresie nowej energii cyfrowej. Poczyniła znaczące inwestycje w badania i rozwój produktów i systemów, które działają w sposób inteligentny i wydajny oraz są w stanie skutecznie zwiększyć produktywność, bezpieczeństwo, zapewniając jednocześnie maksymalną redukcję kosztów i zrównoważony rozwój systemów energetycznych.

Współpraca i wymiana to również kluczowe wartości GoodWe, dlatego jednym z celów marki jest tworzenie zrównoważonych społeczności energetycznych, które będą w stanie zaoferować wartość dodaną wszystkim kluczowym interesariuszom, a tym samym zbudować zrównoważoną przyszłość dla planety, ludzkości i przyszłych pokoleń.

Prezes i założyciel GoodWe, Daniel Huang, podkreślił, że: „GoodWe jest zdeterminowane, aby stać się główną siłą napędową globalnej transformacji energetycznej i globalnych działań na rzecz zrównoważonej przyszłości”. Tej misji towarzyszy wizja nadrzędna firmy, jaką jest napędzanie globalnej inteligentnej transformacji energetycznej.

8 stycznia 2022 r. GoodWe przeprowadziło wyjątkową ceremonię otwarcia swojej nowej siedziby w strefie zaawansowanych technologii Suzhou w prowincji Jiangsu. Biuro, które mieści się na 20 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych, to duża inwestycja, która wyznacza kierunek rozwoju zaawansowanych technologii, a także staje się domem dla laboratorium badawczo-rozwojowego spółki, w którym prowadzone będą badania nad wybranymi produktami i technologiami z dziedziny fotowoltaiki.

Zmiana wizerunku GoodWe zapewnia bardziej estetyczny i nowoczesny wygląd, który zbiega się z chęcią wsparcia klientów w przejściu na produkty i systemy energetyczne oparte na czystej energii, bardziej zoptymalizowane i zapewniające wysoką wydajność. Firma postrzega inteligentne technologie jako podstawowe narzędzie globalnej transformacji energetycznej i angażuje się w opracowywanie nowoczesnych i wydajnych rozwiązań energetycznych, które zaspokoją potrzeby energetyczne w przyszłości i dzięki którym możliwe będzie osiągnięcie globalnych celów w zakresie zeroemisyjności.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1716074/GoodWe_Smart_Energy_Innovator.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1722730/Image_3.jpg

Źródło: GoodWe

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.01.2022, 09:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ