Newsletter

GoWork.pl - kompleksowe wsparcie, gdy poszukujemy pracy

27.12.2023, 13:28aktualizacja: 29.12.2023, 13:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Pexels
Pexels
GoWork.pl to serwis znany głównie z opinii o pracodawcach. To jednak platforma oferująca znacznie więcej. Portal mieści tysiące ogłoszeń o pracę z całego kraju oraz promuje eksperckie artykuły o zawiłościach prawa pracy i innych zagadnieniach prosto z polskiego rynku zatrudnienia.

Bogata baza ofert pracy, z której łatwo wybierzesz coś dla siebie

GoWork to jeden z największych portali pracy w polskim internecie. Stronę co miesiąc odwiedza 4 mln unikatowych użytkowników szukających kompleksowego wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia. GoWork.pl jest dla nich źródłem zawsze aktualnych i atrakcyjnych ofert pracy z każdego zakątka kraju. Serwis umożliwia wygodne filtrowanie ogłoszeń pod kątem lokalizacji, stanowiska lub branży, rodzaju umowy i formy etatu. 

Tu szybko dociera się do propozycji stabilnego zatrudnienia lub pracy dodatkowej ze swojej okolicy i równie sprawnie sprawdza ogłoszenia o pracę zdalną. GoWork łączy także pracowników z Ukrainy oraz pracodawców gotowych do zatrudnienia cudzoziemców. Użytkownicy strony korzystają z różnych funkcjonalności, usprawniających poszukiwanie trafionego miejsca pracy. 

Wybrane ogłoszenia można łatwo dodać do ulubionych i wracać do nich w dowolnej chwili. Dzięki temu nie ma ryzyka, że przepadnie którakolwiek z ofert wartych rozważenia. Wygodną opcją jest także newsletter. Wystarczy podać swój adres e-mail i krótko opisać, na jakich ofertach pracy nam zależy. Poskutkuje to tym, że najnowsze ogłoszenia, dopasowane do naszych preferencji, będą trafiać prosto na naszą skrzynkę pocztową. 

Z GoWork łatwe jest nie tylko samo dotarcie do najlepszych ogłoszeń, ale również proces aplikowania do poszczególnych pracodawców. Dodanie ofert do ulubionych wspiera opcję „multiaplikowania”. Dzięki niej można na dobre pożegnać się z wysyłaniem takich samych e-maili z naszym CV lub innymi dokumentami. Funkcja ta pozwala jednocześnie przesłać swoją aplikację do wszystkich firm zebranych w ulubionych. To idealny sposób na składanie aplikacji na przykład na jedno, takie samo stanowisko. GoWork oszczędza czas swoich użytkowników.

Forum, które pomaga dokonywać trafnych wyborów zawodowych

GoWork to strona znana głównie z opinii o pracodawcach. Forum z opiniami GoWork pozwala być bliżej pracownika i jego potrzeb i budować spójną i skuteczną strategię employer brandingu. Nie da się dziś zbudować wizerunku pracodawcy z wyboru bez zaistnienia na forum GoWork. Merytoryczne komentarze użytkowników portalu to cenne wskazówki dla managerów i kadr zarządzających. 

Dzięki opiniom pracodawcy wiedzą, co docenia się w ich firmach, a co wymaga poprawy. Forum mieści już ponad 6,5 mln merytorycznych komentarzy o warunkach zatrudnienia panujących zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach z całego kraju. To nieocenione źródło wiedzy przydatnej każdej osobie szukającej nowej pracy. Forum pomaga piętnować i walczyć z każdym przejawem mobbingu oraz innych nieuczciwych praktyk. 

Tym samym nieustannie wspiera dochowywanie najwyższych standardów na polskim rynku pracy. Pomaga również wybierać pracę świadomie. Dzięki opiniom obecnych i byłych pracowników tysięcy firm z całego kraju kandydaci mogą decydować się na współpracę wyłącznie z tymi pracodawcami, którzy oferują warunki realnie odpowiadające osobistym preferencjom każdej zatrudnianej osoby. 

Treści wartościowe dla pracowników i pracodawców

Forum GoWork to źródło wiedzy nie tylko o warunkach zatrudnienia panujących w konkretnych firmach. Strona mieści nawet opinie w formie rozbudowanych, profesjonalnych wywiadów. Takie wypowiedzi dostarczają także wiedzy na temat pracy w konkretnej branży, na konkretnym stanowisku czy po wybranych studiach. Są inspirujące dla osób szukających swojej drogi zawodowej. 

Podobne cele realizują także poradnik pracownika i blog GoWork. To witryny, w których czeka mnóstwo eksperckich artykułów, rozwiewających skomplikowane zawiłości prawa pracy czy też lżejszych ciekawostek i newsów prosto z rynku zatrudnienia. Poradnik i blog są bardzo obszernym źródłem wiedzy, która interesuje nie tylko pracowników, ale i samych pracodawców, a także osoby, które dopiero rozważają założenie własnej firmy.

Więcej na: gowork.pl

Źródło informacji: GoWork

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.12.2023, 13:28
Źródło informacji GoWork
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii