Newsletter

Growatt przedstawia specjalną ofertę przenośnych stacji zasilania, która będzie obowiązywać na wszystkich platformach w ramach Prime Day 2023

10.07.2023, 16:47aktualizacja: 10.07.2023, 16:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Growatt
PR Newswire/Growatt

SHENZHEN, Chiny, 10 lipca 2023 /PRNewswire/ -- Aby uczcić nadchodzącą, tegoroczną edycję Prime Day 2023, firma Growatt przedstawia specjalną ofertę obejmującą jej bestsellerowe produkty. W ramach oferty klienci będą mogli składać zamówienia na przenośne stacje zasilania bezpośrednio na stronach internetowych Growatt (EU/DE/UK), a także na stronach Amazon i Walmart.

Firma Growatt wyposaża klientów w przenośne stacje zasilania na wypadek nieoczekiwanych przerw w dostawie prądu, braku dostępu do sieci i wyjazdów na łono natury. Oferta będzie obowiązywać od 11 lipca do 16 lipca w dwóch etapach.

Pora na ekskluzywne oszczędności

Najkorzystniejsze ceny w ramach Prime Day będą obowiązywać w dniach 11 i 12 lipca. Growatt zapewni wyjątkowe rabaty na swoich oficjalnych stronach internetowych oraz w sklepie Amazon, wyznaczając nowy rekord wszechczasów.

Model VITA 550 będzie dostępny w sprzedaży za 449 euro. W oparciu o opinie klientów, model ten został ulepszony o funkcję bezprzerwowego zasilania (ang. Uninterruptible Power Supply, UPS), aby zapewnić zasilanie elektryczne niezależnie od okoliczności. Można z niego również z łatwością korzystać na polu kempingowym dzięki pojemności 538 Wh i mocy wyjściowej 600 W. Jednocześnie model ten jest na tyle kompaktowy, aby umieścić go w bagażniku i zabrać ze sobą na kemping.

Cena modelu INFINITY 1300 została obniżona do 1049 euro. Wyposażony w akumulator o pojemności 1382 Wh i mocy 1800 W, ten niezawodny generator słoneczny może zasilać większość urządzeń podczas aktywności na świeżym powietrzu i w sytuacjach awaryjnych w domu.

Model INFINITY 1500 jest obecnie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie 1199 €.

Ostatnia chwila, by skorzystać z oferty

W dniach 13-16 lipca klienci będą mogli nadal korzystać z wysokich upustów na stronach internetowych Growatt, Amazon i Walmart, które obejmują rozwiązania zasilające, zestawy i akcesoria.

Growatt

Firma Growatt, uznany na całym świecie ekspert w dziedzinie nowej energii, od 2011 roku cieszy się uznaniem ponad 3,6 miliona entuzjastów czystej energii na całym świecie. Koncentrując się na wytwarzaniu, magazynowaniu i cyfryzacji czystej energii, Growatt oferuje inteligentne rozwiązania energetyczne dla wszystkich scenariuszy, aby zapewnić wszystkim użytkownikom niezależność energetyczną. Jako pionier w tej dziedzinie, firma Growatt zgromadziła wieloletnie doświadczenie i dysponuje wiodącą w branży technologią, która zapewnia inteligentniejsze i bardziej niezawodne dostawy czystej energii dla osób prywatnych, rodzin i firm. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Przenośne stacje zasilania Growatt.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2149026/Growatt_Offers_Special_Deals_Portable_Power_Solutions_Across_All_Platforms.jpg 

Źródło: Growatt

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.07.2023, 16:47
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ