Newsletter

Biznes i finanse

Growatt został największym na rynku brazylijskim dostawcą falowników fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych

09.02.2021, 15:20aktualizacja: 09.02.2021, 15:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Growatt - grafika
Growatt - grafika

SAO PAULO, 9 lutego 2021 r. /PRNewswire/ -- Według najnowszego raportu w sprawie rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych opublikowanego przez Greener - brazylijską organizację badawczo-konsultingową - Growatt, jeden z największych dostawców falowników na świecie, zajął pierwsze miejsce wśród czołowych producentów tego typu urządzeń dla sektora instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych w Brazylii. Jak wynika z raportu, pomimo pandemii, Growatt znalazł się na szczycie rankingu w drugiej połowie 2020 roku.

„Pragniemy podziękować wszystkim naszym partnerom za ich wkład w osiągnięcie tego sukcesu w Brazylii - powiedziała Lisa Zhang, dyrektor ds. marketingu Growatt. Zhang przypisała ten sukces znacznemu wzrostowi inwestycji spółki w Brazylii w ostatnich latach. - Prowadząc z zaangażowaniem działania na rzecz rozwoju energetyki słonecznej w Brazylii, utworzyliśmy centrum wsparcia technicznego w São Paulo i centrum obsługi telefonicznej w Maringá, a także zbudowaliśmy znacznie silniejszy lokalny zespół, zapewniający obsługę klienta na najwyższym poziomie”.

W 2019 roku przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z Aldo Solar, największym dystrybutorem systemów fotowoltaicznych, aby propagować swoje zaawansowane rozwiązania wśród Brazylijczyków. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i usług, Growatt osiągnął wykładniczy wzrost w sektorze energetyki rozproszonej w Brazylii. „Firma Growatt jest zorientowana na klienta. Dążymy do zapewnienia kompleksowych i profesjonalnych szkoleń w zakresie najnowszych technologii fotowoltaicznych, instalacji, monitorowania, rozwiązywania problemów itp. Ponadto nasz zespół ściśle współpracuje z głównymi partnerami w celu opracowania produktów i rozwiązań, które spełniają określone wymagania rynku brazylijskiego” - dodała Lisa Zhang.

Growatt dodał do swojej oferty trójfazowy falownik MAC 15-36KTL3-XL, który jest dostosowany do brazylijskich zastosowań fotowoltaicznych przy napięciu 220V. Ponadto firma wprowadzi na rynek jednofazowy falownik nowej generacji MIN 7-10KTL-X jeszcze w tym roku, jak twierdzi Zhang. „Z pewnością będziemy nadal dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi dla Brazylijczyków, a z tak kompleksową ofertą rozwiązań w zakresie falowników fotowoltaicznych dążymy do tego, aby stać się marką nr 1 w sektorze tego typu urządzeń dla mikroinstalacji fotowoltaicznych w Brazylii”.

Growatt

Growatt to światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań energetycznych, oferujący falowniki fotowoltaiczne do zastosowań domowych, komercyjnych i w dużych elektrowniach fotowoltaicznych, magazyny energii, mikrosieci oraz inteligentne rozwiązania w zakresie zarządzania energią. Założona w 2010 roku firma Growatt posiada rozległą sieć 14 oddziałów na całym świecie. W ocenie IHS Markit i Wood Mackenzie, Growatt plasuje się w pierwszej dziesiątce światowych dostawców falowników fotowoltaicznych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1434621/1.jpg

Źródło: Growatt

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.02.2021, 15:20
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ