Newsletter

Grupa Investoo zamierza dotrzeć do polskich inwestorów z serią swoich nowych edukacyjnych stron internetowych poświęconych obrotowi akcjami

16.07.2021, 09:00aktualizacja: 16.07.2021, 09:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Investoo - Kup-Akcje.pl
Investoo - Kup-Akcje.pl

LONDYN, Wielka Brytania – grupa Investoo rozszerzyła dzisiaj swoje portfolio edukacyjnych witryn internetowych o 11 nowych marek, mających na celu pomoc mieszkańcom Europy i Azji w postawieniu swoich pierwszych kroków w niełatwym świecie inwestowania w akcje. Jedną z nich jest strona https://Kup-Akcje.pl, koncentrująca się w szczególności na polskich traderach.

Nowe witryny dostępne są w języku polskim, angielskim, holenderskim, norweskim, portugalskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, duńskim, indonezyjskim i francuskim. Ponadto grupa Investoo obiecuje wprowadzenie kolejnych wersji językowych w drugiej połowie 2021 roku.

David Merry, dyrektor generalny grupy Investoo, powiedział: „Cieszymy się, że rozszerzamy nasze portfolio o nowe witryny, dostarczające początkującym inwestorom przejrzyste i pouczające treści. Na rynku brakuje prostych, pozbawionych żargonu materiałów edukacyjnych, które pomogłyby ludziom postawić pierwsze właściwe kroki, a my wierzymy, że nasze strony wypełniają tę niszę i jesteśmy podekscytowani, widząc, jak rozwijają się z biegiem czasu”.

Oprócz lokalizacji według języka, każda strona jest również dostosowana do konkretnego regionu dzięki przewodnikom oraz poradnikom przygotowywanym w taki sposób, aby zawierały tylko przykłady z platform transakcyjnych dostępnych na terytorium czytelnika. Informacje geograficzne, takie jak wartości minimalne depozytów na platformach transakcyjnych, również wyświetlane są w walucie lokalnej dla każdego regionu. Na przykład skierowany do polskich użytkowników serwis Kup-Akcje.pl przedstawia wszystkie kwoty transakcji i minimalnych depozytów w PLN, podczas gdy francuska wersja językowa prezentuje swoje przykłady w EUR, co ma ułatwić przyswajanie i zrozumienie treści.

CEO, David Merry dodał: „Wejście na drogę do świata inwestycji, często jest równie przerażające, co ekscytujące. Dlatego postanowiliśmy stworzyć materiały edukacyjne, które pomogą początkującym inwestorom. Musiały być poddane procesowi lokalizacji, tak aby odnosiły się do bieżących warunków w na danym rynku i trafiały do odbiorców w znanym im języku. Mamy nadzieję, że dzięki temu pomożemy tworzyć świadomych i mądrych inwestorów, którzy bezpiecznie i pewnie wkroczą w świat inwestycji detalicznych. To zawsze był jeden z nadrzędnych celów Investoo Group.”

O grupie Investoo

Grupa Investoo dostarcza użytkownikom godne zaufania wiadomości na temat finansów cyfrowych, rzetelne treści edukacyjne oraz analizę rynku za pośrednictwem szerokiego portfolio autorytatywnych, globalnych, wielojęzycznych marek.

KONTAKT:

David Merry

e-mail: david.merry@investoogroup.com

Źródło informacji: Investoo

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.07.2021, 09:00
Źródło informacji Investoo
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ