Newsletter

Biznes i finanse

GRUPA KAPITAŁOWA IMMOBILE SA (31/2020) Zawiadomienie o nabyciu akcji emitenta

13.10.2020, 18:54aktualizacja: 13.10.2020, 18:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 31/2020

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (Spółka) informuje, iż otrzymała w dniu dzisiejszym informację od spółki MJT Sp. z o.o. o nabyciu akcji spółki jak w załączonym dokumencie.

MJT Sp. z o.o. jest osobą blisko związaną ze Spółką, w związku z pełnieniem przez prezesa zarządu Spółki, p. Rafała Jerzego, funkcji jedynego udziałowca MJT Sp. z o.o.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2020, 18:54
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ