Newsletter

Biznes i finanse

Grupa OASIS finalizuje pierwsze przejęcie bieżącego roku

20.01.2021, 11:11aktualizacja: 20.01.2021, 11:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SWORDS, Irlandia, 20 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ -- Grupa OASIS, główny prywatny dostawca usług zarządzania dokumentacją i informacją (RIM) w Europie, ogłosiła dzisiaj przejęcie NETarchief, działu zarządzania archiwami spółki Van't Net Archiefbeheer B.V.

Holenderska organizacja NETarchief została założona w 1998 r. w celu świadczenia usług w zakresie przechowywania archiwów wraz z działalnością związaną z przeprowadzkami. Zgodnie z warunkami umowy, Grupa OASIS przeprowadzi połączenie działalności związanej z zarządzaniem archiwami NETarchief z OASIS Data & Document Management Netherlands B.V.

„Oblicza miejsca pracy ulegają gwałtownym zmianom. Regulacje stają się coraz bardziej rygorystyczne, zwłaszcza w odniesieniu do prywatności. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej klientów decyduje się kontynuować pracę w domu, uznaliśmy, że integracja naszych usług archiwizacyjnych z Grupą OASIS jest najbardziej logicznym krokiem z punktu widzenia zarówno naszego, jak i naszych klientów" - powiedział Gerry Hulshoff, akcjonariusz NETarchief.

Będąc wyspecjalizowanym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania dokumentacją i informacją, Grupa OASIS jest w stanie wspierać klientów w całym cyklu istnienia dokumentacji.

Funkcjonująca w całej Europie Grupa OASIS zapewnia klientom kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją i informacjami, począwszy od przechowywania dokumentacji i dokumentów, skanowania i przekształcania w postać cyfrową, przechowywania w chmurze, aż po usługi niszczenia i rozdrabniania.

Odnosząc się do wspomnianego przejęcia, Matt Thornton, dyrektor ds. rozwoju korporacyjnego w Grupie OASIS, powiedział: „Pomimo pandemii zespół ds. przejęć współpracuje z właścicielami firm w całej Europie, którzy poszukują płynnego przejścia. Jesteśmy zadowoleni z przejęcia zespołu NETarchief oraz ich klientów i z radością witamy ich w OASIS”.

Transakcja ta jest 51. pomyślnym przejęciem dla Grupy OASIS.

Kilka zdań o Grupie OASIS

Grupa OASIS już od 1999 roku zapewnia klientom bezpieczne rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentacją i informacjami. Spółka, założona w Dublinie (w Irlandii) od tego czasu rozszerzyła swoją działalność na skalę międzynarodową i obecnie działa w 6 krajach europejskich, zatrudniając ponad 1700 członków zespołu oraz zapewniając obsługę ponad 10000 klientów. Marki należące do Grupy OASIS to OASIS, ArchiDoc i Niche Health. https://www.oasisgroup.com/

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/650664/OASIS_Group_Logo.jpg

Źródło: OASIS Group

KONTAKT:

Jade Miles

kierownik ds. marketingu Grupy

e-mail: jmiles@oasisgroup.com 

tel. +447501 491 799

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.01.2021, 11:11
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ