Newsletter

Grupa Sanofi w Polsce łączy dwie spółki, upraszcza nazwę i przenosi się do nowego biura

02.04.2024, 11:12aktualizacja: 02.04.2024, 11:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Sanofi-Aventis sp. z o.o. i Sanofi Pasteur sp. z o.o. łączą się w jeden podmiot prawny – od 2 kwietnia br. obie spółki będą działać pod skróconą nazwą Sanofi sp. z o.o. Połączenie ma na celu optymalizację działalności firmy i unowocześnienie standardów pracy. Zmianie ulega również warszawska siedziba Grupy Sanofi, która od 2 kwietnia działa pod nowym adresem: ul. Marcina Kasprzaka 6, 01-211 Warszawa.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.04.2024, 11:12
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ