Newsletter

GWM przyspiesza proces elektryfikacji dzięki światowej premierze pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii podczas targów Auto Shanghai 2023

19.04.2023, 15:46aktualizacja: 19.04.2023, 15:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 19 kwietnia 2023 r. /PRNewswire/ -- 18 kwietnia GWM zaprezentował pięć swoich głównych marek: HAVAL, TANK, ORA, POER i WEY podczas 20. targów branży motoryzacyjnej Shanghai International Automobile Industry Exhibition w Szanghaju („Auto Shanghai 2023”) i pokazał pełną gamę modeli zasilanych nowymi źródłami energii (NEV).

GWM zaprosił 300 przedstawicieli mediów i dystrybutorów z przeszło 60 krajów i regionów, którzy mogli poznać inteligentne pojazdy NEV i technologie na stoisku firmy w Auto Shanghai 2023.

Podczas ceremonii, Parker Shi, wiceprezes i dyrektor ds. rynku międzynarodowego GWM pokazał mediom, że przejście GWM na nowe źródła energii oparte o ekosystem nawiązujący do leśnego wkroczyło na pełne obroty. Auto Shanghai 2023 to dla GWM doskonała platforma do zaprezentowania światu swoich osiągnięć w obszarze inteligentnych technologii poprzez prezentację ponad 15 pojazdów korzystających z nowych źródeł energii.

GWM HAVAL pokazał swoją zupełnie nową gamę flagowych pojazdów. W ramach prezentacji odbyła się światowa premiera średniej wielkości SUV-a zasilanego nowymi źródłami energii (zwanego na rynku chińskim Fierce Dragon MAX). To pierwszy model wyposażony w inteligentny hybrydowy napęd na cztery koła Hi4 (Hybrid Intelligent 4WD), o świeżej koncepcji designu, odmłodzonym i bardziej przyszłościowym wizerunku. Nowa wersja 6x6 GWM POER od GWM Pickup została zaprezentowana razem z dużym i potężnym pickupem hybrydowym POER Shanhai PHEV/HEV, który zapewnia najlepsze rozwiązania dla pickupów zasilanych nowymi źródłami energii.

Z kolei GWM TANK pokazał dwa nowe pojazdy NEV - TANK400 PHEV, który po raz pierwszy zaprezentowano na arenie światowej oraz TANK500 PHEV, średni/duży luksusowy SUV terenowy zasilany nowymi źródłami energii, który trafi do globalnej przedsprzedaży. Ponadto GWM TANK przedstawił publiczności główne zalety produktów, w tym technologię jazdy terenowej oparta o nowe źródła energii i niezawodność w formie realnej sceny połączonej z interakcją wirtualną, która spotkała się z uznaniem mediów.

GWM WEY, skupiając się na kategorii „inteligentnych elektryków o komfortowym zasięg”, przedstawił światu pierwszy model MPV WEY Gaoshan PHEV. Jednocześnie marka pokazała też sześcioosobowy elektryczny SUV Lanshan PHEV, który prowadzi markę na rynek inteligentnych pojazdów NEV z górnej półki. GWM ORA również zaprezentował dwa modele w pełni elektryczne.

GWM pochwalił się także wieloma ważnymi technologiami, takimi jak silnik 3.0% V6 + 9HAT + P2, Hi4, platforma TANK i platforma terenowa 6x6 super off-road. Te nowoczesne technologie spotkały się z ciepłym przyjęciem mediów i dealerów samochodów.

„Skupienie na elektryfikacji i zaawansowanych technologiach świadczy o konkurencyjności GWM. Chcemy w przyszłości zapewnić lokalnym konsumentom jeszcze większą gamę pojazdów GWM NEV” - powiedział dystrybutor marki z Brazylii.

GWM nieprzerwanie realizuje ideę „zorientowania na użytkownika”. Innowacje technologiczne pozwalają firmie lepiej rozumieć potrzeby konsumentów w erze nowych źródeł energii.

Parker Shi ogłosił:

„W oparciu o filozofię GWM Intelligent Nev pod hasłem >>Greener, Higher, and Safer<< (bardziej ekologicznie, lepiej i bezpieczniej) i bazując na ekosystemie nawiązującym do leśnego, GWM przyspieszy wdrażanie nowych technologii i aktualizację produktów oraz zapewni globalnym użytkownikom więcej wysokiej jakości inteligentnych produktów zasilanych nowymi źródłami energii”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2057084/GWM_Accelerates_Electrification__with_World_Premiere_of_New_Energy_Vehicles_at_Auto_Shanghai_2023.jpg 

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.04.2023, 15:46
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ