Newsletter

GWM rozszerza globalny zasięg, wprowadzając model TANK500 na rynek ZEA

01.06.2023, 16:16aktualizacja: 01.06.2023, 16:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ GWM
PR Newswire/ GWM

BAODING, Chiny, 1 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ -- W dniu 29 maja firma GWM wprowadziła model TANK500 na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA). Premierowe wydarzenie odbyło się w Dubaju, przyciągając zainteresowanie dużej liczby fanów GWM.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 140 gości, w tym klienci VIP, a także ponad 70 przedstawicieli opiniotwórczych mediów i kluczowych liderów opinii, którzy wysoko ocenili GWM TANK500. Model TANK500 stworzony przez GWM zdobył uznanie konsumentów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dzięki luksusowej stylistyce i potężnym osiągom. Zaprezentowano również model TANK300, zwiększając świadomość marki GWM wśród lokalnych konsumentów.

Gautam Arun, dyrektor produktu GWM w regionie Bliskiego Wschodu, zaprezentował uczestnikom najwyższe doświadczenia w zakresie inteligentnego użytkowania, luksusu i komfortu jazdy. Dokładnie przeanalizował również mocne strony modelu TANK500.

„Pojazd GWM posiada zarówno atrybuty auta miejskiego, jak i terenowego dzięki zaawansowanej technologii, która zapewnia wyjątkową równowagę między osiągami a komfortem” - powiedział Arun.

GWM TANK500 to średni/duży luksusowy SUV terenowy, który definiuje nową kategorię na rynku luksusowych SUV-ów terenowych. Opracowany w oparciu o platformę TANK, model ten oferuje imponującą moc, inteligentne możliwości jazdy w terenie oraz wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

Model TANK500 został wyposażony w wysokowydajny mechanizm napędowy i system napędu na cztery koła, aby zagwarantować klientom doskonałą stabilność i bezpieczeństwo. Ponadto oferuje wyspecjalizowane konfiguracje terenowe spełniające potrzeby konsumentów, w tym elektronicznie sterowaną blokadę mechanizmu różnicowego, tryb pełzania w terenie itp. Konfiguracje te mogą zapewnić konsumentom bardziej praktyczne i bezpieczniejsze wrażenia z jazdy w trudnych warunkach drogowych. Jeśli opona ślizga się podczas jazdy po wyboju, kierowca może szybko wydostać się z kłopotów za pomocą przycisku elektronicznego sterowania, aby aktywować blokadę mechanizmu różnicowego.

Model TANK500 został również stworzony tak, aby zapewnić kierowcom i pasażerom najwyższej klasy luksus i komfort jazdy. Prosty, ale majestatyczny wygląd zewnętrzny i kratka wlotu powietrza o dużej powierzchni, w połączeniu z kwadratowymi reflektorami, nadają pojazdowi masywny wygląd. Wnętrze modelu TANK500 obejmuje dużą liczbę elementów wykonanych z pluszu, a także 14,6-calowy centralny system informacyjno-rozrywkowy o wysokiej rozdzielczości. Te detale, zwiększające komfort jazdy i aktualizujące model o najnowocześniejsze technologie, świadczą o zaangażowaniu marki w budowanie jakości.

Po premierze GWM TANK300 na Bliskim Wschodzie, wprowadzenie flagowego modelu GWM TANK500 stanowi kolejny krok podjęty przez GWM w celu rozszerzenia globalnego zasięgu rynkowego. GWM planuje również wprowadzenie GWM TANK500 w Arabii Saudyjskiej, Omanie, Bahrajnie i Kuwejcie oraz dąży do podjęcia lokalnych działań w regionie w celu dalszego wzmocnienia globalnego wizerunku marki.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2089454/GWM_Expands_Global_Reach_with_TANK500_launched_in_UAE.jpg 

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.06.2023, 16:16
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ