Newsletter

GWM z impetem wkracza na ścieżkę nowych źródeł energii z Ekosystemem Leśnym

28.04.2023, 16:18aktualizacja: 28.04.2023, 16:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 28 kwietnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Ostatnio ponad 300 dziennikarzy i przedstawicieli dystrybutorów z przeszło 60 krajów i regionów z całego świata odwiedziło Centrum B+R firmy GWM w chińskim Baodingu w ramach wystawy Auto Shanghai 2023, aby dowiedzieć się o innowacyjnych osiągnięciach GWM w ramach Ekosystemu Leśnego i inteligentnych pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii.

Grupa odwiedzających została oprowadzona po centrum B+R energii wodorowej, laboratorium energetyki wiatrowej, laboratorium NVH (badań nad hałasem, drganiami i szorstkością) oraz pozostałych obiektach. Innowacyjna technologia, testowanie pojazdów i styl wzornictwa prezentowany przez GWM wywołał duże zainteresowanie dziennikarzy, którzy wzięli udział w ożywionych dyskusjach z zespołem technicznym GWM.

Przedstawiciele dystrybutora znajdujący się w grupie odwiedzających wyrazili entuzjazm w związku z planami GWM w ich krajach.

„Jesteśmy tutaj świadkami niesłabnącego zaangażowania GWM na rzecz technologii i jakości i pozostajemy pod wrażeniem licznych, zaawansowanych technologii opartych na nowych źródłach energii. Mamy nadzieję na zwiększenie wolumenu zamówień pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii (NEV) GWM w przyszłości" - powiedział przedstawiciel dystrybutora z Europy.

Podczas wizyty dyrektor techniczny GWM wyjaśnił szczegółowo układ Centrum B+R i cały proces powstawania pojazdów.

Centrum B+R GWM zajmuje obszar 250 000 m2, a całkowita wartość inwestycji wynosi 5 miliardów CNY. Dysponuje ono kompletnym systemem B+R i procesem opracowywania produktów z obiektami do badań i rozwoju produktów, projektowania, inżynierii, produkcji i testowania egzemplarzy próbnych oraz innych dziedzin inżynierii, zapewniając silne wsparcie weryfikacji produktów oraz badań i rozwoju technologii.

W tworzeniu technologii przyszłości firma GWM pozostaje wierna koncepcji B+R, która opiera się na precyzyjnych danych w dążeniu do czołowej pozycji w branży. W zeszłym roku inwestycje GWM w B+R wzrosły do 12,181 mld CNY, tj. o 34,34% w skali rok do roku. Jeśli chodzi o pojazdy NEV, firma GWM posiadała na swoim koncie 1966 ujawnionych patentów i 1650 zatwierdzonych patentów, przy wzroście rok do roku na poziomie odpowiednio 51,11% i 80,53%. Na wystawie Auto Shanghai 2023 odbył się światowy debiut pierwszego modelu GWM, wyposażonego w technologię Hi4 (Hybrid intelligent 4WD).

Wybitne osiągnięcia GWM wynikają z koncepcji Ekosystemu Leśnego. Koncentrując się na całości działalności związanej z produkcją pojazdów, Ekosystem Leśny GWM łączy w sobie nowe źródła energii, inteligentne rozwiązania i inne, powiązane sektory technologiczne, aby stworzyć ekosystem oparty na interakcji różnych gatunków i ciągłej ewolucji. Odzwierciedla on główne czynniki konkurencyjności GWM w erze inteligentnych pojazdów zasilanych nowymi źródłami energii.

Firma GWM stworzyła pełen łańcuch wartości dla pojazdów NEV złożony z energii słonecznej, akumulatorów, energii wodorowej i zasilania pojazdu. GWM wdrożyło plany rozwoju technologii pojazdów hybrydowych, w pełni elektrycznych i zasilanych energią wodorową, w szczególności w dziedzinie zasilania pojazdów. W zakresie rozwiązań inteligentnych firma dysponuje wieloma rezerwami technicznymi, takimi jak inteligentna jazda, usługi i kokpity.

W przyszłości GWM będzie kontynuować wprowadzanie innowacji technologicznych i ciągłe napędzanie rozwoju nowych źródeł energii i inteligentnej transformacji strategicznej. Przy wsparciu Ekosystemu Leśnego GWM będzie oferować klientom doświadczenia łączące w sobie wyjątkową moc, niższą emisję dwutlenku węgla i ekologię.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2064764/image_1.jpg 

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.04.2023, 16:18
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ