Newsletter

HEUTHES na wysokich pozycjach w nowym rankingu IT@BANK 2022

13.12.2022, 14:44aktualizacja: 13.12.2022, 15:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Miesięcznik Finansowy BANK ogłosił coroczny ranking IT@BANK 2022 najlepszych firm informatycznych współpracujących z sektorem finansowym. W tym roku odbyła się już 17. edycja tego rankingu. Pozycje w rankingu są określane na podstawie wskaźników obliczanych w oparciu o informacje przesłane w ankietach przez poszczególne firmy.

W obecnej edycji rankingu IT@BANK 2022 sklasyfikowano 43 firmy IT pracujące na potrzeby sektora finansowego, a HEUTHES został ujęty aż w 5 kategoriach:

Tabela

HEUTHES zajął 5. miejsce w rankingu głównym, odnotowując bezprecedensowy wzrost o 17 pozycji w porównaniu do ubiegłorocznego zestawienia i wzrosty w pozostałych rankingach. Firma zauważa, że tak jak w latach ubiegłych, w podrankingu firm z najwyższym potencjałem rozwoju jej miejsce jest zaniżone i nie oddaje wzrostu w rankingu głównym.

Wysokie pozycje w rankingach firma zawdzięcza wdrożeniom systemu MULTICENTAUR PAYMENT HUB oraz MULTICENTAUR PAYMENT HUB BS API w obydwu Zrzeszeniach Banków Spółdzielczych, które stanowią Bank BPS SA z Grupą BPS oraz SGB-BANK SA i Spółdzielczą Grupą Bankową. Również w 2023 roku HEUTHES zamierza tak jak dotychczas prowadzić intensywne prace badawczo-rozwojowe, które doprowadzą do rozwoju nowego oprogramowania oraz powstania kolejnych autorskich technologii obok Client-Web-Server, HDB, CADABAT, VIMI, KOBADIBUS, RTAPU, Blockchain Security Module, Proaperman, R2O, HEURISTICS PATTERN FINDER i BIFILAR.

Firma ocenia, że kolejne rankingi będą dla niej równie korzystne przy szacowanym wzroście sprzedaży w 2022 roku o 25%. Plany rozwojowe firmy obejmują także wprowadzenie nowych produktów na rynek, a wśród nich nowego systemu produktowo-bankowego GRYFBANK. Nowa odsłona jest dopasowana do środowiska chmurowego i będzie również dostępna wersja dla Banków Spółdzielczych.

Obecnie główne systemy informatyczne firmy to MULTICENTAUR PAYMENT HUB, GRYFCARD, GRYFBANK, ISOF-WORKFLOW oraz ISOF-ERP. Rozwiązania HEUTHES pracują w Banku PEKAO SA (od 1989 r.), w SGB-BANKU SA i Spółdzielczej Grupie Bankowej (od 1999 r.), w Banku BPS SA i Grupie BPS (od 2017 r.), w Banku Ochrony Środowiska SA (od 2022 r.), w Volkswagen Bank GmbH (od 2018 r.), w Banku Pocztowym SA (od 2020 r.), w Banku Spółdzielczym w Brodnicy (od 2019 r.), w Banku Spółdzielczym w Bieczu (od 2022 r.) oraz w wielu przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na stronach www.heuthes.pl.

Źródło informacji: HEUTHES SP. Z O.O.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.12.2022, 14:44
Źródło informacji HEUTHES SP. Z O.O.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.