Newsletter

Hillstone Networks liderem technologii XDR w raporcie Frost Radar™ 2023

13.09.2023, 09:06aktualizacja: 13.09.2023, 09:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma doradcza Frost & Sullivan doceniła Hillstone Networks za strategię XDR.

SANTA CLARA, Kalifornia -- (BUSINESS WIRE) -- Czołowy dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, Hillstone Networks, zyskał tytuł lidera wzrostu i innowacji w raporcie Frost Radar™ 2023 poświęconym technologii wielowarstwowego wykrywania i reagowania.

Raport Frost Radar™ 2023 to analiza rynku przeprowadzona przez firmę Frost & Sullivan, w której ocenia się podmioty z sektora na podstawie ich strategii wzrostu, innowacji, doświadczeń klientów i udziałów w rynku. Celem raportu jest wspomaganie organizacji w podejmowaniu świadomych decyzji podczas wyboru wiarygodnego dostawcy rozwiązań XDR.

„Umieszczenie nas na pozycji lidera w raporcie Frost Radar™ 2023 dowodzi naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które skutecznie przeciwdziałają zmieniającym się zagrożeniom cyfrowym - oświadczył Tim Liu, dyrektor technologiczny i współzałożyciel Hillstone Networks. - Nasze rozwiązanie obejmuje zaawansowane wykrywanie zagrożeń, reagowanie na incydenty i możliwości śledcze w ramach jednej platformy, dzięki której firmy mogą proaktywnie chronić swoje aktywa cyfrowe”.

Według Frost & Sullivan obserwujemy szybką ekspansję rozwiązań XDR na różnych obszarach geograficznych, w różnych sektorach i w przedsiębiorstwach o każdej wielkości, ponieważ oferują one widoczność, integrację, analitykę, elastyczność i automatykę, które są poszukiwane przez klientów w dzisiejszym złożonym środowisku IT. Frost uważa, że technologia XDR niesie ze sobą trzy kluczowe obietnice: wielowarstwowe wykrywanie i reagowanie, sensowną automatyzację oraz integrację ze stosem zabezpieczeń.

„Hillstone Networks stawia na podejście Open XDR, dlatego inwestuje znaczne środki ze swojego budżetu na badania i rozwój w zwiększenie procesów integracji podmiotów trzecich oraz dostarczanie zestawów narzędzi dla programistów (ang. software development kit - SDK), aby ułatwić integrację ze swoją platformą - powiedział Lucas Ferreyra, analityk branżowy w firmie Frost & Sullivan. - W Hillstone Networks opracowaliśmy przekonującą strategię wzrostu, która zakłada wykorzystanie rosnącego znaczenia zarządzanych usług bezpieczeństwa, tak aby umożliwić dostawcom tych usług wykorzystanie naszego rozwiązania XDR, co pozwoli poszerzyć jego zasięg, a przy okazji dotrzeć do sektorów o wysokim potencjale wzrostu, takich jak administracja publiczna, opieka zdrowotna, edukacja i przemysł wytwórczy. Takie pojmowanie rynku pozwoli naszej firmie odblokować dalsze możliwości wzrostu na niezwykle konkurencyjnym rynku XDR”.

Zaangażowanie firmy Hillstone w proces ciągłej innowacji i pomyślnych wdrożeń u klientów przyczynia się do postrzegania jej jako lidera w obszarze XDR i pozwala spełnić kluczowe obietnice w tym segmencie:

  • Możliwości Hillstone w zakresie wykrywania zagrożeń z wykorzystanie sztucznej inteligencji i reagowania na nie pozwalają rozpoznać i zniwelować ataki, zanim dojdzie do wykorzystania kluczowego majątku przedsiębiorstwa - danych. Rozwiązanie Hillstone XDR wykorzystuje zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego poprzez nieznane złośliwe oprogramowanie i nieprawidłowe wykrywanie, zaawansowaną analitykę korelacji zagrożeń i automatyczne ich niwelowanie.
  • Narzędzie Hillstone XDR obejmuje również zautomatyzowany proces orkiestracji i reagowania. Jeżeli strategia naprawcza zostanie skonfigurowania po identyfikacji zagrożenia Hillstone XDR automatycznie przeprowadzi odpowiednie działania niwelowania zgodnie z predefiniowaną procedurą.
  • Dotyczy to także integracji z danymi o dużej różnorodności w ramach pełnego spektrum sieci, od punktów końcowych po chmurę. Dane te mogą obejmować NetFlow, Sysmon, Syslogs, metadane, informacje o zagrożeniach i dzienniki podmiotów trzecich. Wszystkie te elementy są następnie standaryzowane, korelowane i analizowane, aby zapewnić kompletną widoczność i rozbić silosy informacyjne dotyczące bezpieczeństwa.

Więcej informacji o rozwiązaniu XDR firmy Hillstone tutaj.

Informacje o Hillstone Networks

Hillstone Networks to lider w obszarze cyberbezpieczeństwa oferujący ochronę o dużym zakresie i stopniu szczegółowości dla firm o każdej wielkości, od brzegu sieci po rozwiązania chmurowe, przy każdych obciążeniach. Podejście firmy Hillstone Networks oparte na integracyjnym cyberbezpieczeństwie oferuje ochronę, kontrolę i konsolidację ponad 26 tys. przedsiębiorstw na całym świecie. www.hillstonenet.com

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230912005089/pl/ 

Źródło: Hillstone Networks

KONTAKT:

Zeyao Hu

tel. +1 4085086750

e-mail: inquiry@hillstonenet.com   

Źródło informacji: Business Wire
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.09.2023, 09:06
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.