Newsletter

Hillstone Networks wprowadza na rynek system StoneOS 5.5R10 jako kolejne narzędzie dla poprawy ogólnego stanu bezpieczeństwa danych u swoich klientów

24.01.2023, 09:53aktualizacja: 24.01.2023, 09:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nowa wersja obejmuje innowacje oparte na sztucznej inteligencji (AI) oraz scentralizowane funkcje ZTNA, które pomogą klientom opanować złożone procesy i odeprzeć zaawansowane cyberataki.

SANTA CLARA, Kalifornia--(BUSINESS WIRE)-- Hillstone Networks, czołowy dostawca innowacyjnych i dostępnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, ogłosił istotną aktualizację swojego systemu operacyjnego - Hillstone StoneOS 5.5R10. W najnowszej, zmodernizowanej wersji zapewnia on opartą na sztucznej inteligencji, wydajną ochronę przed zagrożeniami, scentralizowaną kontrolę i zarządzanie w technologii „Zero zaufania” oraz dalsze uproszczenie operacji w zakresie bezpieczeństwa i optymalizację systemu pośród ponad 300 nowych funkcji. Nowa funkcjonalność poprawia stan bezpieczeństwa środowisk klienta i oznacza dalszą optymalizację operacji w zakresie bezpieczeństwa, z łatwą ścieżką modernizacji.

Ulepszona ochrona przed zagrożeniami dzięki technologii opartej na sztucznej inteligencji (AI)

Nowy system StoneOS wykorzystuje technologię bazującą na AI do zapewniania, opartego na uczeniu maszynowym, wykrywania zagrożeń dla szyfrowanej transmisji danych bez potrzeby ich dekodowania. Posiada także funkcje inteligentnej ochrony DDoS i wykrywania DGA. Dodatkowo obejmuje rozszerzenie czarnej listy, które umożliwia funkcję filtrowania ruchu granicznego (PTF) i zapewnia jeszcze lepszą ochroną przed zagrożeniami.

Scentralizowana kontrola i zarządzanie w technologii „Zero zaufania”

Zaawansowane funkcje ZTNA realizują scentralizowane zarządzanie strategiami ZTNA poprzez Hillstone Security Management (HSM) i umożliwiają inteligentne połączenia z bramkami ZTNA, uwierzytelnianie za pomocą jednego pakietu (SPA), a także obsługę systemu operacyjnego od wielu dostawców dla klientów ZTNA oraz portalu ZTNA. Nowe funkcje podnoszą komfort obsługi, dzięki ogólnemu usprawnieniu operacji i zarządzania rozwiązaniem ZTNA.

Inteligentniejsza łączność dzięki rozszerzonym możliwościom VPN

Rozszerzone funkcje VPN umożliwiają routing ECMP i awaryjne przejmowanie funkcji dla inteligentnego routingu VPN oraz zapewniają opcje tworzenia tunelu IPSec VPN, poprzez konfigurację niestandardowych portów i funkcję autonegocjacji. Funkcje te zwiększają stopień wykorzystania przepustowości i poprawiają łączność, zapewniając ciągłość pracy.

Optymalizacja pracy systemu dzięki eliminacji zbędnych obciążeń

W najnowszej wersji StoneOS wprowadzono uproszczonego asystenta uruchamiania i automatyczną kontrolę nadmiarową NAT w celu ułatwienia pracy systemu, co zwiększa ogólną produktywność organizacji dzięki optymalizacji obciążenia administratorów systemu.

Wydajne ulepszenia całego systemu jako dalsza gwarancja ciągłości pracy

W najnowszej wersji systemu poprawiono jego dostępność na wszystkich poziomach, czemu sprzyjają funkcje zaawansowanej, wysokiej dostępności (HA) i łagodnego rozruchu dla protokołu BGP, co stanowi kolejną gwarancję nieprzerwanego realizowania usług biznesowych przez organizacje.

„Przejście z tradycyjnego modelu bezpieczeństwa, opartego na technologii brzegowej, na model pracy rozproszonej, spowodowane głównie przez wymuszoną przez pandemię zgodę na pracę z domu, było prawdziwym trzęsieniem ziemi, ale jego skutki będą ewoluować stopniowo, dlatego dostarczane przez nas rozwiązania muszą być odpowiedzią na związane z tym wyzwania – powiedział Tim Liu, dyrektor ds. technologii i jeden z założycieli Hillstone Networks. – Najnowsze wcielenie systemu StoneOS stanowi dalszy ciąg odpowiedzi na wyzwania, z którymi zmagają się zespoły SecOps, i stale istniejące zagrożenia dla firm na całym świecie. Ulepszona ochrona przed zagrożeniami bazująca na AI, lepsza integracja, scentralizowana kontrola i zarządzanie oraz optymalizacja operacji mają krytyczne znaczenie dla stabilnego i strategicznego podejścia do tworzenia środowisk odpornych na cyberzagrożenia”.

StoneOS to podstawa wszystkich zapór sieciowych Hillstone następnej generacji, która przez analityków prowadzących badania z serii 2022 Gartner® Magic Quadrant™ for Network Firewalls została po raz 9. z rzędu zaliczona do kategorii Wizjonerów. System StoneOS 5.5R10 jest obecnie ogólnie dostępny.

Informacje o Hillstone Networks

Innowacyjne i dostępne rozwiązania Hillstone Networks w dziedzinie cyberbezpieczeństwa przyczyniają się do zmian w zakresie zabezpieczeń dla przedsiębiorstw, umożliwiając cyberodporność przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania. Dzięki zapewnieniu kompleksowej widoczności, zaawansowanych danych i szybkiej ochrony w celu wykrywania i poznawania wielowarstwowych, wieloetapowych cyberzagrożeń oraz reagowania na nie, Hillstone cieszy się pozytywnymi ocenami wiodących analityków i zaufaniem przedsiębiorstw o zasięgu globalnym. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.hillstonenet.com.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230123005058/pl/

Źródło: Hillstone Networks

KONTAKT:

Zeyao Hu

tel. +1 408.508.6750

e-mail: inquiry@hillstonenet.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.01.2023, 09:53
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.