Newsletter

Hisense kontynuuje partnerstwo sportowe na rynku europejskim w świetle ostatnich wyników sprzedaży, które potwierdzają skuteczność globalnej strategii marketingu sportowego firmy

09.06.2023, 16:31aktualizacja: 09.06.2023, 16:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hisense
PR Newswire/ Hisense

QINGDAO, Chiny, 9 czerwca 2023 /PRNewswire/ -- Hisense, wiodący producent elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, z przyjemnością ogłasza nawiązanie oficjalnego partnerstwa z organizatorami finałów Ligi Narodów 2023. Sponsoring wydarzenia będzie dla Hisense trzecią okazją do partnerowania finałowej imprezie. Decyzję w tej kwestii podjęto w świetle ostatnich wyników sprzedaży, które wskazują, że kompleksowa strategia marketingu sportowego Hisense przynosi sukcesy.

Umowa z UEFA oznacza, że gigantyczne ekrany na stadionie będą oznaczone logo Hisense i zapewnią firmie widoczność zarówno na boisku, jak i podczas konferencji prasowych. W ramach nawiązanego partnerstwa firma zajmująca się elektroniką użytkową będzie również sponsorem serii relacji „Skill of the Day” z najważniejszych momentów poszczególnych finałowych meczów.

Podczas turnieju Hisense uruchomi specjalną kampanię „Droga do chwały” (Way to Glory), która odzwierciedla zarówno nieustanny rozwój firmy na arenie międzynarodowej, jak i podróż, w jaką wyruszy czterech finalistów z nadzieją na odniesienie zwycięstwa w finale. Hisense wykorzysta kampanię do promowania swoich telewizorów ULED, telewizorów laserowych, lodówek i klimatyzatorów.

Kampania „Droga do chwały” i partnerstwo z organizatorami finałów Ligi Narodów UEFA 2023 przypadają na okres znacznego międzynarodowego wzrostu Hisense. W okresie od stycznia do kwietnia firma odnotowała wzrost sprzedaży telewizorów o 71,14% rok do roku, a pralek o 63,73% w Europie, co w dużej mierze przypisywane jest jej zaangażowaniu na rzecz świata sportu i coraz szerszym działaniom w tym zakresie.

Budowanie silnych relacji z konsumentami i partnerami poprzez wykorzystanie pełnego potencjału marketingu sportowego było celem Hisense od momentu rozpoczęcia działalności na arenie międzynarodowej. Współpraca z głośnymi globalnymi obiektami sportowymi nie tylko zapewnia Hisense obecność podczas najchętniej oglądanych imprez kulturalnych na świecie, ale także stanowi wyraz dążeń firmy do tego, by stać się światowej klasy globalną marką.

Hisense posiada obecnie 66 zagranicznych podmiotów i oddziałów, a także realizuje regionalną strategię marketingu sportowego, która odgrywa ważną rolę we wspieraniu rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Istotnym przykładem jest partnerstwo z klubem Inter Mediolan, którego lokalni fani są ogromnymi pasjonatami sportu. Włoski klub piłkarski, znany również jako Internazionale lub Nerazzurri, jest partnerem Hisense od sierpnia 2022 roku, a w najbliższą sobotę, 10 czerwca, po raz pierwszy od 13 lat zagra w finale Ligi Mistrzów.

Ustanowione partnerstwo jest wyrazem wzajemnego pragnienia klubu i firmy, aby nieustannie poprawiać wyniki, dążyć do osiągnięcia sukcesu i pielęgnować korzyści, którymi obie organizacje mogą się ze sobą dzielić. Hisense łączy wszystkie te cele pod wspólnym hasłem: #alwaysbetter, które stanowi uniwersalny przekaz Hisense w kontekście działań firmy na rzecz Interu.

Hisense prezentuje również limitowaną serię chłodziarek Chill Fridge Inter Limited Edition z herbem klubu i barwami drużyny. W zeszłym miesiącu firma uruchomiła aukcję charytatywną w serwisie eBay na specjalną wersję mini-chłodziarki sygnowanej przez wiceprezesa klubu Javiera Zanettiego, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz UNICEF. Produkt opatrzony hasłem reklamowym I'M CHILL jest obecnie dostępny dla fanów Interu na Amazon i Euronics.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2096708/1.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2096710/2.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2007399/Hisense_Logo.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.06.2023, 16:31
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ