Newsletter

Hisense: od roli sponsora do technologicznej dominacji w piłce nożnej

21.06.2024, 08:52aktualizacja: 21.06.2024, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 20 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Hisense, czołowa międzynarodowa marka urządzeń domowych i elektroniki użytkowej, po raz trzeci z kolei została partnerem mistrzostw UEFA European Championship™ i zadebiutowała w roli oficjalnego dostawcy ekranów VAR na mistrzostwa UEFA EURO 2024™ rozgrywanego tego lata.

Wprowadzenie technologii wideoweryfikacji (VAR) jest jedną z najistotniejszych zmian w piłce nożnej w ciągu ostatnich 50 lat. Ta innowacja sprawiła, że sędziowanie podczas rozgrywek przebiega bardziej sprawiedliwie i precyzyjnie. Po raz pierwszy w historii UEFA sponsorzy mogą uzyskać prawa komercyjne do rozwiązań do zawodowego sędziowania. Decyzja UEFA o przyznaniu wyłącznych praw sponsorskich stanowi wyraz dużego uznania dla technologii wyświetlaczy Hisense ze strony jednej z czołowych organizacji światowych zajmujących się wydarzeniami.

Aby spełnić standardy VAR, należy zapewnić urządzenia wyświetlające obraz z wysoką precyzją, ponieważ szybkość akcji w sporcie wymaga niezrównanej jakości detali. Firma Hisense, która dysponuje wiodącą w branży technologią pozwalającą zaradzić problemom ze smużeniem obrazu, ostatnio niezależnie opracowała chip do kontroli jakości obrazu oparty na sztucznej inteligencji, który potrafi rozpoznawać i przetwarzać obrazy w czasie rzeczywistym na poziomie pikseli, gwarantując brak utraty kluczowych detali.

Podczas turnieju kibice zauważyli również hasło „NEVER SETTLE FOR NO. 2 GLOBALLY” (Drugie miejsce na świecie to za mało) na tablicy LED z boku boiska. Zmieniając oblicze branży urządzeń do wyświetlania, zgodnie z danymi z czołowego instytutu badawczego Omdia w I kw. 2024 r. firma Hisense osiągnęła udział w rynku na poziomie 56,4% i tym samym pierwsze miejsce na świecie pod względem globalnej liczby dostaw telewizorów 100-calowych.

Od czasu ostatnich mistrzostw UEFA European Championship™ firma Hisense stopniowo przeszła od sponsoringu marki do zapewniania niezrównanego wsparcia technicznego. Wybór Hisense na jednego z głównych sponsorów turnieju potwierdza doskonałość „ukierunkowanej na użytkownika technologii” firmy oraz jej dbałości o „najwyższą jakość”. Ponadto firma zwiększyła świadomość marki na rynkach globalnych, dzięki czemu świat może doświadczyć potęgi Hisense.

Hisense

Hisense jest czołową międzynarodową marką urządzeń domowych i elektroniki użytkowej oraz oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™. Hisense zajmuje 2. miejsce na świecie w rankingu Omdia pod względem dostaw telewizorów i jest liderem w sprzedaży telewizorów 100-calowych zarówno w 2023 r., jak i w I kw. 2024 r. Firma szybko rozwinęła swoją działalność i jest obecna w ponad 160 krajach, specjalizując się w produktach multimedialnych, sprzęcie AGD oraz inteligentnych systemach informatycznych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2443553/Hisense_announced_Official_VAR_Screen_Provider_UEFA_EURO_2024.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2443554/Hisense_s_NEVER_SETTLE_FOR_NO_2_GLOBALLY_slogan_LED_board.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.06.2024, 08:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ