Newsletter

Hisense przedstawia nowe motto „Hisense - więcej niż marka”, sygnalizując ważną inicjatywę wizerunkową marki

09.07.2024, 08:33aktualizacja: 09.07.2024, 08:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 5 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Międzynarodowy lider segmentu elektroniki użytkowej i urządzeń gospodarstwa domowego, koncern Hisense, zaprezentował nowy slogan: „Hisense - więcej niż marka”, wyznaczając tym samym znaczącą inicjatywę wizerunkową podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2024™.

Najnowsze hasło „Hisense - więcej niż marka” pojawiło się wraz z markami Hisense, ASKO i Gorenje podczas meczów piłki nożnej. To wyróżnienie marki podkreśla niezachwiane dążenie Hisense do ustanowienia silnej międzynarodowej pozycji, co znalazło odzwierciedlenie w strategicznych inwestycjach marketingowych spółki, a w szczególności w długoterminowej współpracy z przedstawicielami świata piłki nożnej jako oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™.

W rzeczywistości przesłanie Hisense ewoluowało wraz z jej globalnymi ambicjami i sponsoringiem piłki nożnej, przechodząc od hasła „Hisense TV nr 2 NA ŚWIECIE Hisense TV nr 1 W CHINACH” podczas Mistrzostw Świata FIFA 2022™ do „Never Settle for No. 2 Globally” („Drugie miejsce na świecie to za mało”) w trakcie UEFA EURO 2024™, oferując wszechstronny system technologii monitorów i inteligentnych urządzeń domowych. Według badania Ipsos 2023 realizowana strategia długoterminowego sponsoringu sportowego przyczyniła się do wzrostu światowej świadomości marki do 54%. Zgodnie z danymi Omdia udział koncernu w całkowitej sprzedaży telewizorów w I kwartale 2024 r. wyniósł 13,6%, osiągając globalny udział w przychodach ze sprzedaży na poziomie 12,1%. Obecnie firma zajmuje pozycję nr 2 na świecie pod względem dostaw telewizorów i nr 1 w segmencie telewizorów 100-calowych zarówno za rok 2023, jak i I. kw. 2024 r.

Wykorzystując strategię wielomarkowości, Grupa Hisense jest właścicielem szeregu innych marek, w tym Toshiba TV, Kelon, Gorenje, ASKO, VIDAA, SANDEN, Regza, MORA itp. Dzięki wieloletniemu rozwojowi wewnętrznemu i przejęciom zewnętrznym, spółka rozpoczęła etap światowej działalności i rozwoju wielu marek, co doprowadziło do stworzenia kompletnej i bogatej oferty produktowej. To z kolei zaowocowało powstaniem kompleksowej i zróżnicowanej struktury marki, która pozwala na stosowanie rozmaitych strategii marki w poszczególnych obszarach działalności i segmentach rynku, zaspokajając preferencje i potrzeby wielu grup konsumentów.

Firma Hisense dąży do osiągnięcia pozycji światowej klasy przedsiębiorstwa o uznanej na całym świecie reputacji, dlatego też od lat intensywnie rozwija się na arenie międzynarodowej, skutecznie wdrażając strategie globalizacji niezależnych i wysokiej klasy marek.

Dysponując rozbudowaną międzynarodową siecią obejmującą 34 parki przemysłowe, 26 centrów badawczo-rozwojowych i 64 oddziały zagraniczne, Hisense zatrudnia 110 tys. pracowników, z czego około 24 tys. to personel międzynarodowy. Tak rozbudowana sieć przyczynia się do rozwoju najnowocześniejszych produktów, zoptymalizowanej produkcji z wykorzystaniem globalnego łańcucha dostaw i odpowiednio dostosowanych strategii marketingowych dla poszczególnych regionów. Jako że innowacje technologiczne są kluczem do przyszłego sukcesu, Hisense zamierza konsekwentnie inwestować w badania i rozwój, opracowując najnowocześniejsze, innowacyjne produkty, których celem jest poprawa jakości życia użytkowników. Koncentrując się na potrzebach konsumentów, w 2023 r. wdrożono „strategię skoncentrowaną na użytkowniku i opartą na scenariuszach”, która pozwoliła lepiej zrozumieć potrzeby konsumentów. To ukierunkowanie bezpośrednio przekłada się na najnowszą odsłonę marki z 2024 r., która akcentuje „technologię skupioną na użytkowniku” i „najwyższą jakość”.

Cele koncernu Hisense wykraczają poza doskonałą jakość obrazu i parametry urządzeń. Doceniając znaczenie zaspokajania różnorodnych potrzeb konsumentów, nadając priorytet miejscowym preferencjom poprzez skuteczne dostosowanie łańcucha dostaw i budowanie solidnych mostów komunikacyjnych zgodnie z hasłem „local for local” podkreślającym lokalność marki, firma Hisense przeobraziła się w wiodącą międzynarodową markę, wprowadzając innowacyjną naukę i technologię do stylu życia konsumentów na całym świecie.

Hisense

Hisense to wiodąca globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej, która jest oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™. W 2023 r. i I kw. 2024 Hisense zajęła w rankingu Omdia drugie miejsce na świecie pod względem sprzedaży telewizorów, obejmując pozycję lidera w segmencie telewizorów 100-calowych. Firma cały czas dynamicznie się rozwija i obecnie działa już w przeszło 160 państwach, specjalizując się w produktach multimedialnych, urządzeniach RTV i AGD oraz inteligentnych rozwiązaniach IT.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2454912/Hisense_tagline_UEFA_EURO_2024.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.07.2024, 08:33
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ