Newsletter

Hisense zdobywa nagrody Red Dot Award 2024 i iF Design Award 2024 za pilota ERF6A66 Solar

23.05.2024, 15:10aktualizacja: 23.05.2024, 15:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hisense
PR Newswire/ Hisense

QINGDAO, Chiny, 23 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Hisense, czołowa międzynarodowa marka urządzeń domowych i elektroniki użytkowej ma zaszczyt ogłosić, że pilot ERF6A66 Solar otrzymał zarówno nagrodę Red Dot Award 2024 w kategorii wzornictwa produktu jak i iF Design Award 2024 za innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie obejmujące ładowanie energią słoneczną, które sprawia, że nasze codzienne życie domowe staje się bardziej przyjazne dla środowiska, przyjemne i bezstresowe.

Wyposażony w przyjazne dla środowiska zasilanie pilot ERF6A66 Solar wyłapuje światło z otoczenia poprzez panel solarny z krzemu amorficznego i przekształca je w energię elektryczną. Energia magazynowana jest we wbudowanym litowym kondensatorze, który wydłuża cykl życia baterii. W otoczeniu, do którego dociera światło słoneczne, może ładować się bez żadnych czynności wykonywanych ręcznie. Dzięki technologii detekcji światła, w którą wyposażono telewizory, pilot może uruchomić funkcję inteligentnego podświetlenia, poprawiając komfort korzystania z pilota w zaciemnionych miejscach.

Pilot Hisense ERF6A66 Solar jest kompatybilny z telewizorami Hisense UX, U7 i U8 na rynku europejskim i w regionie Oceanii. Charakteryzuje się eleganckim i geometrycznym wzornictwem, które udoskonalono dzięki jego kompaktowemu i dopasowanemu do dłoni ergonomicznemu kształtowi. Stworzony w celu dopełnienia każdego rodzaju stylu domowego życia, panel solarny umiejscowiony jest strategicznie na górnej powierzchni pilota, w sposób dostosowany do nawyków użytkowników i umożliwiający optymalizację wydajności ładowania. Płynne połączenie panelu solarnego z obudową pilota nie tylko poprawia jego estetykę, lecz również stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniami spowodowanymi zabrudzeniami i wodą, zapewniając wytrzymałość i długi okres użytkowania.

Nagroda Red Dot Award w kategorii wzornictwa produktu i nagroda iF Design Award są jednymi z największych konkursów designu na świecie, w ramach których wyróżniane są produkty charakteryzujące się doskonałym wzornictwem, kreatywnością i innowacyjnością. Nagrody te podkreślają zaangażowanie marki Hisense w zrównoważony rozwój, któremu towarzyszy doskonałość wzornictwa i innowacyjność.

Oprócz zdobycia nagród, firma Hisense, oficjalny partner UEFA EURO 2024 ™, planuje zapewnić kibicom wciągające doświadczenia płynące z oglądania meczów dzięki innowacyjnym telewizorom i sprzętowi AGD. Ostatnio zainaugurowana została kampania Hisense „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024 ™, która kładzie nacisk na zaangażowanie firmy w dostarczanie niezawodnych produktów o niezrównanej jakości w dążeniu do poprawy codziennego życia.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. Hisense utrzymuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów w 2023 roku. W ostatnim czasie firma Hisense odnotowuje dynamiczny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2419209/Hisense_ERF6A66_Solar_Remote_Control_receives_both_the_Red_Dot_Award_for_Product_Design_2024_and_iF.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2024, 15:10
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ