Newsletter

Biznes i finanse

ICCPP prezentuje bezproszkową technologię atomizacji z nową generacją rdzeni ceramicznych GENE TREE

20.09.2021, 13:50aktualizacja: 20.09.2021, 13:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ICCPP
PR Newswire/ICCPP

SHENZHEN, Chiny, 17 września 2021 /PRNewswire/ -- ICCPP, międzynarodowa firma zajmująca się atomizacją, zaprezentowała swoją pierwszą w historii markę technologii rdzeni ceramicznych GENE TREE na konferencji 2021 Nano-tech Ceramic Core Global Online Launch Conference, odbywającej się 16 września. Premiera GENE TREE oznacza rewolucję w badaniach i rozwoju atomizacji elektrycznej, a także wprowadzenie do przemysłu nowej generacji produktów z rdzeniem ceramicznym.

Konferencja pod hasłem „Przyszłość rdzenia” położyła nacisk na nieprzerwany rozwój i innowacje w technologii atomizacji elektronicznej, jak również pokazała determinację ICCPP w kształtowaniu przyszłości branży. Nowe produkty z nanotechnologicznym rdzeniem ceramicznym GENE TREE zapowiadają poprawę wydajności i stabilności atomizacji oraz wydłużenie żywotności produktu.

„GENE TREE jest zwieńczeniem niezliczonych godzin prac badawczo-rozwojowych i niemal dekady doświadczeń w technologii atomizacji elektrycznej. Z radością przedstawiamy nasze przełomowe osiągnięcie badawcze społeczności międzynarodowej i wprowadzamy w przyszłość rdzenie ceramiczne” - powiedział EVEREST Zhao, dyrektor generalny ICCPP.

ICCPP powołała do życia 300-osobowy zespół badawczo-rozwojowy. Nanotechnologiczne ceramiczne produkty rdzeniowe GENE TREE zostały zrealizowane przez ten zespół po ponad 1000 dniach spędzonych na powtarzających się eksperymentach technicznych i naukowych oraz dziesiątkach tysięcy godzin spędzonych na dopracowywaniu tysiąca zestawów wzorów ceramicznych materiałów rdzeniowych. Co więcej, zespół badawczo-rozwojowy pokonał szereg wyzwań technicznych związanych z produkcją, aby zapewnić, że masowo produkowane rdzenie ceramiczne będą na światowym poziomie pod względem spójności, odporności i wyglądu.

Dzięki koncepcji bezproszkowej produkty GENE TREE wykorzystują surowce z nowych, przyjaznych dla środowiska materiałów mineralnych, które w wysokiej temperaturze migrują i dyfundują do trójwymiarowego, sieciowego szkieletu ceramicznego. Następnie mikrostruktura ziarna jest odbudowywana, a wielofazowa struktura współistnienia poprawia wytrzymałość ceramiki. W międzyczasie dyspersja jest rozprowadzana w trójwymiarowym szkielecie ceramicznym, tworząc lipofilową warstwę matrycy, która może polepszyć lipofilowość i magazynowanie oleju w porowatej ceramice. Próby atomizacji wykazały, że temperatura ceramicznej powierzchni grzewczej i atomizacji pozostaje stabilna w zakresie od 4 do 11 W.

W przeciwieństwie do innych produktów, zakres mocy bezpiecznej pracy GENE TREE może być również zwiększony z 8 W do 11 W, aby w pełni zaspokoić wymagania różnych produktów. Folia grzewcza zachowuje stabilną temperaturę, zaś GENE TREE umożliwia ciągłą atomizację przez 4000 sekund - co pięciokrotnie wydłuża jego żywotność w porównaniu z innymi produktami powszechnie stosowanymi.

GENE TREE, jako pierwszy produkt z rdzeniem ceramicznym ICCPP, od momentu wprowadzenia na rynek cieszy się ogromnym zainteresowaniem branży. Z planami zwiększenia zdolności produkcyjnych i sprzedaży dla klientów B2B, GENE TREE od razu zdobył pozycję kluczowego gracza, jak również lidera w technologii elektrycznej atomizacji.

ICCPP

ICCPP jest międzynarodową grupą technologiczną z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w badaniach i rozwoju technologii, projektowaniu produktów, produkcji, budowaniu marki i innych dziedzinach. Jej produkty i usługi są dystrybuowane w ponad 70 krajach i regionach, a korzysta z nich około 30 milionów użytkowników.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1628651/2021_Nano_tech_Ceramic_Core_Global_Online_Launc.jpg

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1628652/GENE_TREE_Ceramic_Cores.jpg

Źródło: ICCPP

KONTAKT:

Tingkai Xu

e-mail: kai@voopootech.com

tel. +86-15957944779

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.09.2021, 13:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ