Newsletter

Integracja Bybit Card z Google Pay zwiększy wygodę użytkowników z EOG

03.04.2024, 08:57aktualizacja: 03.04.2024, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, 2 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić znaczące ulepszenie w obsłudze Bybit Card, które zwiększy jej dostępność i wygodę użytkowników. Integracja z Google Pay umożliwia użytkownikom Bybit Card w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) wygodne płatności za pomocą swoich aktywów, których będzie można dokonywać z niespotykaną łatwością i z zachowaniem bezpieczeństwa.

Integracja z Google Pay stanowi znaczące ulepszenie, jeśli chodzi o korzystanie z Bybit Card, które umożliwi użytkownikom łatwe zarządzanie finansami i płatnościami. Posiadacze Bybit Card mogą teraz dodać swoje karty do Google Pay, co pozwoli im na przeprowadzanie bezpiecznych, szybkich i bezproblemowych transakcji online, w aplikacjach oraz w sklepach stacjonarnych - wszędzie tam, gdzie akceptowane jest Google Pay.

Główne korzyści z integracji Bybit Card z Google Pay:

Płynna integracja: Posiadacze Bybit Card mogą w prosty sposób dodać swoje karty do Google Pay, aby uzyskać szybki dostęp do swoich aktywów.

Wygodne transakcje: Użytkownicy w EOG mogą dokonywać bezpiecznych i szybkich transakcji online, w aplikacjach oraz w sklepach stacjonarnych, korzystając z rozpowszechnienia Google Pay.

Większe bezpieczeństwo: Zaawansowane zabezpieczenia Google Pay stanowią dodatkową warstwę zabezpieczającą transakcje za pomocą Bybit Card, zapewniając spokój użytkownikom.

Giełdzie Bybit nieprzerwanie zależy na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają użytkownikom pełne wykorzystanie potencjału kryptowalut w codziennym życiu. Integracja z Google Pay stanowi przykład zaangażowania giełdy Bybit na rzecz poprawy obsługi klienta i zwiększenia użyteczności jej produktów.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca ponad 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2377045/Bybit_Card_Integration_Google_Pay_Elevates_Convenience_EEA_Users.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.04.2024, 08:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii