Newsletter

Intella X, stworzona przez NEOWIZ platforma gamingowa Web3, przedstawia partnerów swojego ekosystemu

30.01.2023, 08:52aktualizacja: 30.01.2023, 08:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/NEOWIZ Corporation
PR Newswire/NEOWIZ Corporation

SEONGNAM, Korea Południowa, 30 stycznia 2023 /PRNewswire/ -- Po przekazaniu informacji o pozyskaniu kwoty 12 mln USD w ramach prywatnych inwestycji, Intella X, stworzona przez NEOWIZ platforma gamingowa Web3, przedstawiła partnerów swojego ekosystemu.

Początkowy ekosystem platformy gamingowej składa się z ponad trzydziestu wiodących, globalnych partnerów z różnych sektorów, w tym gier, inwestycji, usług blockchain i bezpieczeństwa, co przyspieszy i napędzi rozwój platformy gramingowej Web3 Intella X.

Wśród partnerów Intella X znajdują się: Polygon, Animoca Brands, Magic Eden, Big Brain Holdings, Planetarium Labs, Global Coin Research (GCR), ConsenSys (Infura), Neowiz, Arumgames, Blue Potion Games, Hidea, Massive Gaming, Modori, Ozys, Web3Auth, CertiK, Haechi Labs, Theori, Block Crafters Capital, Kross Lab, Bora, Crit Ventures, JoyCity, Kaura, Kracker Labs, Mobirix, Neon Games, Pearl Abyss, Widus Partners, Wemix, Swapscanner i XL Games.

Członek zarządu Intella X powiedział: „Dzięki wsparciu naszych najlepszych partnerów Intella X stanie się globalnym ekosystemem gaminowym Web3, odzwierciedlającym fundamentalne wartości i filozofię Web3 i wiodących innowatorów w sektorze gamingu Web3”.

Każdy z partnerów, reprezentując swoją branżę, wniesie wkład na rzecz przyspieszenia procesu wdrażania Web3 na masową skalę i zapewnienia długoterminowego wzrostu ekosystemu gier Intella X. Partnerzy połączą swoje siły, aby zapewnić najwyższej jakości doświadczenia gamingowe Web3.

Intella X zadebiutuje na Polygon w pierwszym kwartale 2023 roku z autorskim portfelem mobilnym, DEX, ofertą na rynek NFT, launchpadem i lineupami gier na rok 2023.

Profile społecznościowe Intella X, na których zamieszczane są aktualności i ogłoszenia:

Strona internetowa - https://www.intellax.io 

Twitter - https://twitter.com/TeamIntella 

Discord - https://discord.com/invite/ATbzFeM4C4 

Medium - https://medium.com/@intellax 

Telegram - https://t.me/intellax 

NEOWIZ

Założona w 1997 r. spółka NEOWIZ (KOSDAQ:095660) to jeden z pionierów i największych producentów gier w Korei. Od 2003 r. firma z powodzeniem wydała za pośrednictwem https://www.pmang.com/ szeroki katalog gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, uczestnicząc w tworzeniu i wprowadzeniu do sprzedaży wielu cieszących się ogromną popularnością tytułów, w tym „FiFA Online”, „Brave Nine”, „DJMAX Respect”, „Skul: The Hero Slayer”, „Cats & Soup”, a także wyczekiwanego niecierpliwie, trzykrotnego zdobywcę nagrody targów Gamescom – „Lies of P”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1990966/Intella_X_reveals_Web3_gaming_platform_s_initial_ecosystem_partners.jpg 

Źródło: NEOWIZ Corporation

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.01.2023, 08:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii