Pobierz materiał i Publikuj za darmo
20 milionowa inwestycja
Przed nami okres świąteczny i podsumowanie roku, dla przewoźników autokarowych oznacza to czas wzmożonego ruchu międzynarodowego, a także rozpoczęcie sezonu wyjazdów narciarskich.
Sindbad proces przygotowania do sezonu zimowego ma już za sobą, teraz przyszedł czas na planowanie inwestycji związanych z przyszłym sezonem letnim. Polski przewoźnik autokarowy Sindbad z Opola, zamówił właśnie 14 nowych autokarów turystycznych marki SETRA, których odbiór planowany jest wiosną 2018 roku. W przyszłorocznych zakupach znajdują się najnowsze modele tego producenta, między innymi najnowszy, prawdopodobnie pierwszy w Polsce model dwupokładowego autokaru Setra 531DT.
Inwestycja o wartości prawie 20 milionów złotych jest wspólnym projektem firmy z Opola oraz jej partnerów, realizujących wspólnie międzynarodowe przewozy w ramach regularnych linii autokarowych.
Nowi zagraniczni partnerzy Sindbada
Klienci Sindbada będą mieli możliwość kupna biletów do Polski u nowych partnerów platformy Sindbad w Europie. Kolejnym partnerem biznesowym Sindbada został francuski ISILINES oraz Eurolines we Francji, Belgii, Holandii oraz Czechach. W listopadzie podpisana została również umowa z nowym właścicielem niemieckiego przewoźnika Deutsche Touring, reprezentującego markę Eurolines w Niemczech. Dzięki zawartym umowom oferta Sindbada dostępna będzie w sieciach biur podróży z logo Eurolines i Touring w zachodniej Europie.
WiFi w autokarach dostępne w całej Europie
Od stycznia 2018 roku klienci korzystający z usług platformy Sindbad, na liniach realizowanych na zachód i południe Europy, będą mogli na całej trasie korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci internet oferowanego na pokładach autokarów. Do tej pory dostęp do internetu był oferowany jedynie na terenie Polski, jednak nowe warunki umowy z operatorem Polkomtel, pozwoliły na uruchomienie tej usługi również poza Polską. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka 230V przy każdym siedzeniu, pasażerowie będą mogli korzystać ze swoich urządzeń mobilnych bez obawy o brak zasilania czy dostępu do internetu.
Sindbad z Opola to polska firma, działająca na rynku od 1983 roku. Poza flotą własną liczącą ponad 120 autokarów, usługi przewozowe wykonywane są również autokarami około 30 partnerów (przewoźników) krajowych. Łącznie platforma Sindbad dysponuje taborem ponad 300 autokarów, daje pracę grupie prawie 1500 kierowców, 200 pilotów i ponad 500 pracowników biurowych. Oferta Sindbada to połączenia z Polski do 29 krajów w Europie. Poza ofertą przewozu autokarowego na zachód Europy, w ofercie platformy znajdują się kierunki wschodnie, takie jak Białoruś, Ukraina czy Mołdawia, obsługiwane przez grupę prawie 50 zagranicznych przewoźników.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 15.12.2017, 12:48 |
Źródło informacji | Sindbad Sp. z o.o. |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu