Newsletter

Jak zmotywować pracownika? Skuteczne systemy motywacyjne i benefity

02.11.2023, 08:30aktualizacja: 29.11.2023, 10:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
7 listopada o godz. 14:30 w Centrum Prasowym PAP odbędzie się debata poświęcona systemom motywacyjnym. W gronie ekspertów przyjrzymy się nowym programom wspierającym budowanie przyjaznego środowiska pracy oraz sprawdzimy, jakie działania pozytywnie wpływają na efektywność i zwiększają potencjał zespołów na każdym szczeblu organizacji.

Pracownik pożądany to pracownik zaangażowany. Pozostaje jednak pytanie, co wpływa na wzrost motywacji do pracy. W trakcie dyskusji sprawdzimy, jakie znaczenie dla zaangażowania w wykonywanie obowiązków zawodowych ma m.in. poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcja z bycia częścią konkretnej organizacji.

Częstym narzędziem wykorzystywanym przez pracodawców w celu zadbania o dobre samopoczucie załogi są benefity pracownicze, czyli pozapłacowe metody motywowania, takie jak dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe, karnety do kin oraz klubów fitness, kursy języków obcych, wyjazdy integracyjne pracowników, zniżki na produkty firmy, bony świąteczne czy obiady firmowe. Zaproszeni eksperci zostaną poproszeni o wskazanie, które z nich są dziś szczególnie cenione przez pracowników, ale i też przez pracodawców.

W trakcie dyskusji porozmawiamy również o tym, w jaki sposób upowszechnienie pracy zdalnej zmieniło świat szkoleń. Sprawdzimy, jakie języki obce są teraz popularne i przydatne w ramach programów poszerzania kompetencji oraz w jakiej formule jest prowadzona edukacja. Ocenie poddamy ogólny poziom motywacji do nauki i rozwoju oraz zastanowimy się, w jaki sposób nad nią pracować, aby jej nie stracić.

W debacie wezmą udział:

Michał Płaczkiewicz, dyrektor Działu HR, Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej, Unum Życie

Arkadiusz Rochala, dyrektor generalny i wiceprezes zarządu, Pluxee Polska

Łukasz Sennik, dyrektor metodyczny, eTutor

Partnerami merytorycznymi debaty „Jak zmotywować pracownika? Skuteczne systemy motywacyjne i benefity” są Pluxee Polska, Unum Życie, ETutor.

Transmisja na żywo na Biznes PAP, PAP MediaRoom, https://debata.infostrefa.tv/ oraz Facebooku MediaRoom

Debata rozpocznie się o godz. 14:30 we wtorek, 7 listopada. Zapraszamy do Centrum Prasowego PAP (ul. Bracka 6/8) i zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszym ekspertom. Prosimy o rejestrację udziału:

stacjonarny: https://centrumprasowe.pap.pl/form/formularz-akredytacyjny

online: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_GSnKB1DcSwCneMfcP17KXg#/registration

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.11.2023, 08:30
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ