Newsletter

Józef Węgrecki na kongresie H2POLAND: nasze projekty są tworzone na bazie najlepszych europejskich rozwiązań

18.05.2023, 15:42aktualizacja: 18.05.2023, 15:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/kadr z filmu
PAP/kadr z filmu
„Jeśli chodzi o technologie wodorowe, ORLEN jest w czołówce Polski i Europy. Może nie jesteśmy szeroko rozpropagowani, jednak nasze projekty są tworzone na bazie najlepszych rozwiązań europejskich. Wszyscy szukają. Mam nadzieję, że my znajdziemy pierwsi” – tłumaczył Józef Węgrecki, członek zarządu ds. operacyjnych PKN ORLEN. W jego opinii do rozwoju energetyki wodorowej w Polsce mają szanse przyczynić się uczestnicy Akademii Wodorowej PKN ORLEN.

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko- i zeroemisyjnych. Wydarzenie jest platformą wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, naukowcami i przedstawicielami administracji publicznej. Istotnym elementem konferencji jest ekspozycja najnowszych rozwiązań poświęconych nisko i zeroemisyjnej gospodarce.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 18.05.2023, 15:42
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ