Newsletter

Koert Grasveld dołączył do zespołu TerraPay jako wiceprezes ds. płatności

12.10.2021, 15:47aktualizacja: 12.10.2021, 15:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/TerraPay
Fot. PR Newswire/TerraPay

HAGA, Holandia, 12 października 2021 /PRNewswire/ -- Firma TerraPay, wiodący globalny dostawca infrastruktury płatniczej, ogłosiła dzisiaj powołanie Koerta Grasvelda na stanowisko wiceprezesa ds. płatności. Koert będzie odpowiedzialny za zarządzanie obecnymi partnerami i rozszerzanie działalności TerraPay w zakresie płatności o nowych partnerów.

Koert jest doświadczonym profesjonalistą, który posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach i sektorach. Swoją karierę rozpoczął w branży hotelarskiej, gdzie był odpowiedzialny za działalność e-commerce (dystrybucja online nieruchomości hotelowych z wykorzystaniem kanałów bezpośrednich i pośrednich). Następnie przeniósł się do Booking.com, gdzie odpowiadał za strategię, zawieranie umów i relacje biznesowe z kluczowymi globalnymi sieciami hotelowymi. Po owocnym okresie działalności w sektorze hotelarskim Koert przeniósł się do branży płatniczej i podjął pracę w AirPlus, a następnie w American Express i GlobalCollect (obecnie Wordline), gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie dużymi klientami w ramach oferty podróży w regionie EMEA.

Komentując nominację Koerta, Ani Sane z TerraPay powiedział:

„Cieszymy się, że możemy powitać Koerta w naszym zespole. Jego nieocenione, globalne doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji i zarządzaniu kluczowymi klientami w branży turystycznej i hotelarskiej pozwoli nam zwiększyć nasz globalny zasięg. Jestem przekonany, że wniesie on pionierskie strategie i świeże spojrzenie, które pomogą TerraPay osiągnąć nowe cele na ścieżce sukcesu. Spodziewam się, że Koert odegra kluczową rolę w dalszym wzmacnianiu naszej ugruntowanej działalności i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowym rozdziale kariery w TerraPay”.

„Jestem zaszczycony i podekscytowany, że mogę dołączyć do tak silnego zespołu doświadczonych liderów, którego wizją jest nieustanne podnoszenie poprzeczki w ekosystemie płatności cyfrowych. Obejmując stanowisko wiceprezesa ds. płatności w TerraPay, stawiam sobie za cel wzmocnienie globalnej pozycji TerraPay jako solidnej firmy, która obsługuje pełny łańcuch procesu transakcji oraz która oferuje kompleksowe rozwiązania zarówno w modelu B2B, jak i B2C, poprzez nawiązywanie silnych relacji partnerskich, które umocnią pozycję firmy w miarę przechodzenia na wyższy poziom. Jestem zachwycony i podekscytowany faktem dostosowania wizji TerraPay. Czuję ekscytację na myśl o czekającej mnie podróży” ‒ powiedział Koert Grasveld, dołączając do zespołu TerraPay w charakterze wiceprezesa ds. płatności.

TerraPay

TerraPay, z siedzibą główną w Amsterdamie, jest licencjonowanym dostawcą infrastruktury i rozwiązań w zakresie płatności cyfrowych. Od 2014 r. firma buduje stale rozwijającą się autostradę płatności, która umożliwia firmom nieprzerwane, bezpieczne i dostępne w czasie rzeczywistym globalne przejście dla każdej płatności, niezależnie od wysokości kwoty. Firma TerraPay, zarejestrowana i podlegająca regulacjom na 15 rynkach światowych, jest wiodącym globalnym partnerem dla banków, operatorów usług mobilnych, operatorów przelewów gotówkowych, sprzedawców i instytucji finansowych, tworząc bogaty ekosystem płatności, który obsługuje różnorodne typy i instrumenty płatnicze. W ramach pojedynczej integracji firma zapewnia swoim partnerom powiązania z ugruntowaną siecią globalną, za którą stoją solidne standardy zgodności i bezpieczeństwa.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://terrapay.com/

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1222771/TerraPay_Logo.jpg  

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1655471/TPS0169_Koert_Grasveld.jpg

Źródło: TerraPay

KONTAKT:

Anwesha Mukherjee

tel. +919717241606

e-mail: anwesha@terrapay.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.10.2021, 15:47
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ