Newsletter

Kolejna nieruchomość w portfelu Śląskich Kamienic

05.06.2018, 17:41aktualizacja: 05.06.2018, 17:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Śląskie Kamienice S.A.
Śląskie Kamienice S.A.
Spółka akcyjna Śląskie Kamienice, znana z nietuzinkowych projektów w obszarze górnośląskiego rynku nieruchomości nabyła kolejną, 33 nieruchomość. Tym razem przeznaczy ją m.in. pod działalność spółek zależnych Hornigold i Śląska Prohibicja.

Minęło już 6 miesięcy odkąd ruszyła restauracja Śląska Prohibicja w zabytkowej dzielnicy miasta Katowice - Nikoszowiec. To wyjątkowe miejsce w klimacie lat 20-tych odwiedziło już blisko 50 000 gości a zainteresowanie wciąż rośnie.

Z dniem dzisiejszym spółka Śląskie Kamienice stała się właścicielem wyjątkowej wieży ciśnień oraz przylegających budynków zlokalizowanych w sercu Nikiszowca, nieopodal restauracji Śląska Prohibicja. To właśnie tam powstaną wyjątkowe przestrzenie - apartament Hornigold i sala bankietowa na potrzeby działalności restauracji. Zarząd spółki planuje również nietuzinkowy projekt - zagospodarowanie przestrzeni wieży pod obserwatorium astronomiczne.

W części pomieszczeń powstanie również siedziba spółki Śląskie Kamienice, bo gdzie jak nie w najpiękniejszej dzielnicy miasta Katowice mogą powstawać tak wyjątkowe i nietuzinkowe projekty?

KONTAKT:

Karolina Kiczka

dyrektor Biura Relacji Inwestorskich

Śląskie Kamienice S.A.

tel. kom. +48 534 067 014

e-mail: k.kiczka@slaskiekamienice.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.06.2018, 17:41
Źródło informacji Śląskie Kamienice S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.