Newsletter

Biznes i finanse

Komerční banka kształtuje cyfrową przyszłość z Syncordis

20.01.2021, 14:58aktualizacja: 20.01.2021, 15:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PRAGA, 20 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ - Komerční banka rozpocznie proces stopniowej migracji do nowej platformy oprogramowania Temenos w tym roku. System dostarczy i wdroży Syncordis. Jest to jedna z najważniejszych inwestycji Komerční banka od początku działalności tej instytucji; jej celem jest osiągnięcie referencyjnego poziomu cyfryzacji usług bankowych w Republice Czeskiej.

„Zawarcie umowy z Syncordis i Temenos stanowi dla nas strategiczną inwestycję w przyszłość. Jest to ważny etap w rozwoju działalności Komerční banka, który potwierdza naszą wiodącą pozycję w dziedzinie cyfryzacji na czeskim rynku usług bankowych. Możliwość współpracy z partnerami, którzy podzielają nasze podejście do innowacji i pomogą nam wykorzystać najnowsze technologie z korzyścią dla naszych klientów, postrzegamy jako naturalną i integralną część naszych działań - powiedział Jan Juchelka, prezes i dyrektor generalny Komerční banka. - Wzrost satysfakcji klienta i ogólna poprawa obsługi klienta to niektóre z najważniejszych i oczywistych celów tej inwestycji”.

Pierre Servais, dyrektor ds. rozwoju działalności Syncordis na region EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka), powiedział: „Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy strategicznej z Komerční banka w ramach jego dążeń do przekształcenia najważniejszych operacji bankowych i szansą na pokierowanie procesem cyfryzacji banku. Innowacje i chęć transformacji są kluczowe w dzisiejszym nieustannie zmieniającym się świecie. Dzięki potężnej technologii Temenos i rozległemu doświadczeniu Syncordis w zakresie jej wdrażania, Komerční banka będzie mógł wykorzystać nowe możliwości bankowości cyfrowej i zapewnić swoim klientom nowe wrażenia w oparciu o najnowocześniejsze otoczenie technologiczne”.

Długoletnie partnerstwo Komerční banka i Syncordis obejmuje dostawę i wdrożenie oprogramowania bankowego Temenos, które będzie wsparciem dla banku i jego oddziałów w kontynuacji procesu cyfryzacji, uproszczeniu oferty produktowej, zwiększeniu bezpieczeństwa i prowadzeniu działalności w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.

Komerční banka jest pierwszym klientem Syncordis w Europie Wschodniej.

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1423334/Komercni_banka_Logo.jpg

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1423335/Syncordis__Logo.jpg

Źródło: Syncordis

KONTAKT:

Pavel Zúbek

Dział Komunikacji KB

tel. kom. +420 725 420 107

e-mail: pavel_zubek@kb.cz 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.01.2021, 14:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ