Newsletter

Konferencja firm I-BS.PL i HEUTHES dla sektora bankowego pt. „BS Solution” w Wieliczce

27.03.2023, 15:24aktualizacja: 27.03.2023, 15:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BS Solution
BS Solution
Konsorcjum firm I-BS.PL Sp. z o.o. i HEUTHES Sp. z o.o. powołane do życia w październiku 2022 roku organizuje konferencję pt. „BS Solution”, która odbędzie się 11-12 maja 2023 roku w Wieliczce w Hotelu&Spa Turówka.

BS SOLUTION jest nowoczesnym i kompletnym systemem do obsługi bankowości spółdzielczej, stwarzającym środowisko do zarządzania rachunkami i produktami bankowymi oraz obsługi klienta. Informacje o szczegółach rozwiązania można znaleźć na stronach www.bssolution.pl.

Z kolei organizatorzy, firmy I-BS.PL Sp. z o.o. i HEUTHES Sp. z o.o. to dobrze znani na rynku producenci oprogramowania dla sektora bankowego. Obie Spółki produkują nowoczesne, innowacyjne oprogramowanie w oparciu o własne rozwiązania i projekty.

Ofertę Konsorcjum dla banków tworzą systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK oraz bankowość internetowa EBO Bank Online i mobilna EBO Mobile PRO wraz z powiązanymi systemami. Zintegrowane ze sobą tworzą spójne, nowoczesne narzędzie do obsługi banku na wszystkich płaszczyznach jego działalności, pracujące w trybie 24/7.

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z BS Solution – nowym produktem Konsorcjum. Przewidziano także atrakcje turystyczne poza czasem konferencji.

Więcej informacji na stronie www.bssolution.pl.

Źródło informacji: HEUTHES Sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.03.2023, 15:24
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.