Newsletter

Konferencja prasowa inaugurująca kampanię społeczno-edukacyjną "Energia naprawdę"

27.09.2023, 12:13aktualizacja: 27.09.2023, 12:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin konferencji: 20.09.2023, godz. 14:00

Inauguracja kampanii społeczno-edukacyjnej "Energia naprawdę". Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych startuje z ogólnopolską kampanią informacyjną „Energia naprawdę”, której celem jest wskazywanie źródeł nieprawdziwych informacji, rozprawianie się z najpowszechniejszymi mitami, doraźne reagowanie na fake newsy i zwiększenie poziomu wiedzy społecznej na temat funkcjonowania elektroenergetyki i ciepłownictwa.

Źródło informacji: Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.09.2023, 12:13
Źródło informacji Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ