Newsletter

Konferencja prasowa - Open Eyes Economy Summit 2018

10.10.2018, 17:54aktualizacja: 10.10.2018, 17:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Zaproszenie
Zaproszenie
Dziś o godzinie 12:00 w Restauracji Filoksenia przy ulicy Smolnej 14 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca trzeciej edycji kongresu ekonomii wartości - Open Eyes Economy Summit, który odbędzie się 20-21 listopada w Krakowie.

OEES to wydarzenie, które tworzy około 100 firm i instytucji, ponad 170 mówców z całego świata oraz 2000 gości z ponad 20 krajów. Wszystko po to, by promować oparte na wartościach społecznych podejście do gospodarki i stworzyć inspirujące miejsce wymiany myśli i doświadczeń.

Głównym założeniem Open Eyes Economy jest organizowanie pracy w taki sposób, by osiąganiu zysków towarzyszyło budowanie zaufania do pracowników i klientów, wspieranie kultury, innowacyjności i ekologii. Najważniejszym elementem tego podejścia do gospodarki są wartości społeczne.

OEES składa się z pięciu bloków tematycznych: FIRMA - IDEA, MARKA - KULTURA, MIASTO - IDEA, CZŁOWIEK - PRACA, ŁAD MIĘDZYNARODOWY. Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię - jest otwarta, żywa, dynamiczna. W trakcie wydarzenia trwają potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające oraz sesje specjalne battle points. Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości. Będą to m.in. prof. dr hab. Jerzy Bralczyk, prof. Zhu Wenyi, Janina Ochojska, Robert Biedroń, David Černý, Ian Brzezinski, Luca Jahier.

Podczas konferencji o idei kongresu opowiedzą jego pomysłodawcy - prof. Jerzy Hausner oraz Mateusz Zmyślony. Spotkanie poprowadzi zaś Jerzy Smoliński.

W czasie konferencji odbędzie się pokaz alternatywnych metod parzenia kawy połączony z degustacją. Na każdego uczestnika spotkania czeka również poczęstunek i upominek.

KONTAKT:

Jerzy Smoliński

tel. kom. +48 790 250 450

e-mail: j.smolinski@oees.pl

-

Joanna Kowieska

tel. kom. +48 664 469 278

e-mail: j.kowieska@eskadra.pl

media@oees.pl

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.10.2018, 17:54
Źródło informacji Open Eyes Economy Summit
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.