Newsletter

Konferencja prasowa pt. "WeNet liderem transformacji technologicznej w dobie AI"

08.03.2023, 15:21aktualizacja: 08.03.2023, 15:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 08.03.2023, godz. 10:00

Podczas spotkania organizatorzy zaprezentowali i przedyskutowali wpływ technologii AI na rozwój współczesnej organizacji. Sztuczna inteligencja jest dziś wiodącym czynnikiem stymulującym rozwój nowoczesnego przedsiębiorstwa i jego pracowników. WeNet jako lider cyfrowej transformacji w sektorze MŚP planuje wdrożenie narzędzi opartych na AI zarówno w zakresie operacyjnym na poziomie procesów biznesowych wewnątrz organizacji, jaki i w postaci innowacyjnych narzędzi i produktów, które już niebawem znajdą się w jej ofercie. Organizatorzy opowiedzieli także o perspektywach rozwoju WeNet jako AI Driven Organisation, która na wszystkich poziomach, gdzie jest to racjonalnie uzasadnione, będzie używać AI.

Prelegentami byli członkowie zarządu WeNet oraz przedstawiciel firmy AI REV projektującej indywidualne rozwiązania z zakresu AI.

WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad 1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie liczne usługi internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 19 lokalizacjach.

Źródło informacji: WeNet 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.03.2023, 15:21
Źródło informacji WeNet
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii