Newsletter

Konferencja pt."Więcej OZE w sieci"

04.04.2023, 11:06aktualizacja: 04.04.2023, 11:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
Termin konferencji: 03.04.2023, godz. 13:00

Premiera raportu „Więcej OZE w sieci" przygotowanego przez PSEW oraz Politechnikę Lubelską, który prezentuje metody zwiększania możliwości przyłączeniowych polskiego systemu elektroenergetycznego w kontekście rozwoju OZE.

„Więcej OZE w sieci” to wielowymiarowe spojrzenie na obecny stan sieci przesyłowych i dystrybucyjnych, a także regulacji prawnych, które wpływają na ograniczone możliwości przyłączeniowe. Raport został przygotowany z myślą o działaniach, jakie mogą i powinny podjąć PSE S.A., operatorzy systemów dystrybucyjnych oraz polski rząd, by jak najszybciej zwiększyć możliwości przyłączeniowe polskiego systemu elektroenergetycznego w kontekście dążenia do dynamicznego rozwoju odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Źródło informacji: PSEW

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.04.2023, 11:06
Źródło informacji PSEW
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ