Newsletter

Konferencja USIR: przyszłość sektora ubezpieczeń stoi pod znakiem cyfryzacji

02.10.2023, 09:45aktualizacja: 02.10.2023, 12:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Ubezpieczenia, Sprzedaż, Innowacje, Ryzyko - to tytuł najnowszej inicjatywy zorganizowanej w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego. W pierwszej edycji konferencji w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wzięli udział wybitni eksperci z Polski i zagranicy, reprezentujący instytucje regulacyjne i nadzorcze, czołowe zakłady ubezpieczeniowe, dystrybutorów produktów ubezpieczeniowych, firmy doradcze oraz renomowane ośrodki naukowe.

„Spośród wielu tematów poruszanych podczas kolejnych paneli dyskusyjnych i rozmów kuluarowych, szczególną uwagę należy zwrócić na wpływ globalnych trendów na zmianę postaw i zachowań klientów, transformacyjny potencjał sztucznej inteligencji czy automatyzację procesów. Sektor ubezpieczeń, podobnie jak inne branże, musi znaleźć rozsądną odpowiedź na wszechobecną cyfryzację, która w kolejnych latach z pewnością zrewolucjonizuje systemy sprzedażowe i obsługi klienta” - ocenia Michał Chyczewski, wiceprezes LINK4 TU S.A., członek Rady Programowej konferencji USIR.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie EKF.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.10.2023, 09:45
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.