Newsletter

Konferencja USIR: rzetelne i etyczne doradztwo to fundament zaufania klientów do ubezpieczycieli

29.09.2023, 10:18aktualizacja: 29.09.2023, 11:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Wielu z nas bez wahania ubezpiecza szybkę od telefonu, a nie zastanawia się nad zabezpieczeniem własnego zdrowia i życia. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj brak dostępu do wiarygodnych informacji i uleganie mitom, jakimi przez lata obrosły oferty ubezpieczeniowe. Zadaniem całej naszej branży jest ciągłe edukowanie społeczeństwa i przekonywanie każdego mieszkańca Polski, że zabezpieczenie siebie i bliskich na przyszłość to kwestia zwykłego poczucia odpowiedzialności” - przekonywała Aleksandra Friedel, prezeska zarządu Unilink S.A., podczas konferencji Ubezpieczenia, Sprzedaż, Innowacje, Ryzyko.

Wydarzenie zorganizowane przez Projekt Europejski Kongres Finansowy w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie poświęcone było największym szansom i wyzwaniom stojącym przed polską branżą ubezpieczeniową. Udział w nim wzięli wybitni przedstawiciele całej branży, instytucji publicznych, firm doradczych oraz ośrodków akademickich.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie EKF.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.09.2023, 10:18
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ