Newsletter

Konferencja wynikowa spółki BioMaxima za I kw. 2024 wraz z omówieniem wyników 2023 roku

31.05.2024, 09:33aktualizacja: 31.05.2024, 09:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin konferencji: 29.05.2024, godz. 09:00

Zarząd BioMaxima, polskiego producenta wyrobów do laboratoryjnej diagnostyki medycznej i mikrobiologii przemysłowej, zorganizował konferencję, podczas której został zaprezentowany raport finansowy za I kwartał 2024. W trakcie spotkania była omówiona realizacja strategii, bieżąca sytuacja spółki, zarząd podsumował ubiegły rok, a także odpowiedział na pytania inwestorów.

Źródło informacji: BioMaxima 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 31.05.2024, 09:33
Źródło informacji BioMaxima
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ