Newsletter

Kongres Bankowości Detalicznej 2022: cyfryzacja to przyszłość bankowości detalicznej

01.12.2022, 13:41aktualizacja: 01.12.2022, 17:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
„Cieszy mnie, że na tym wydarzeniu technologia IT ręka w rękę rozmawia o wyzwaniach przyszłości z biznesem” – tak o 14. edycji Kongresu Bankowości Detalicznej mówi Magdalena Nowicka, wiceprezes zarządu BNP Paribas Bank Polska.

Ekspertka uczestniczyła w panelu wiceprezesów czołowych banków w Polsce poświęconym cyfryzacji. Jak wynika z badań, innowacje w bankowości są nad Wisłą przyjmowane z wielkim entuzjazmem, zaś nasze społeczeństwo wyróżnia się na tle Europy w poziomie otwartości na cyfrowe rozwiązania. 

 
„Aplikacje bankowe cieszą się rosnącą popularnością, gdyż są nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale również bezpieczne. Dlatego w przyjętej właśnie przez BNP Paribas strategii na kolejne cztery lata przeznaczyliśmy aż miliard złotych na rozwój rozwiązań cyfrowych dla klientów, a kolejnych 500 milionów na wzmocnienie centralnej infrastruktury IT” – tłumaczyła Magdalena Nowicka. 

 
Wiceprezes BNP Paribas Bank Polska była gościem Kongresu Bankowości Detalicznej – prestiżowego spotkania zorganizowanego w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, stanowiącego platformę dialogu i merytorycznej dyskusji pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku finansowego. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 01.12.2022, 13:41
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ