Newsletter

Kongres Liderek Południa

19.09.2023, 11:36aktualizacja: 19.09.2023, 11:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grupa Arche (1)
Grupa Arche (1)
To już trzecia edycja Kongresu Liderek Regionu. Tym razem kongres pod hasłem Liderki Południa, organizowany przez Grupę Arche, odbędzie się 20 września 2023 r. o godzinie 18:00 w Hotelu Arche Częstochowa.

To wyjątkowe wydarzenie ma na celu stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji pomiędzy wybitnymi przedstawicielami różnych sektorów regionu. W wydarzeniu wezmą udział Liderki Regionu, które swoją pracą i zaangażowaniem inspirują inne kobiety do samorozwoju i wyznaczania coraz ambitniejszych celów. Determinacja, dokładność, a jednocześnie wrażliwość to ważne cechy kobiet, które w połączeniu z wiedzą stają się receptą na sukces w życiu zawodowym.

Kongres Liderek Południa, to pierwsza edycja, w której łączone są siły damsko-męskie. Oprócz wybitnych pań na scenie pojawią się również inspirujący panowie z regionu.

Podczas kongresu odbędą się trzy panele dyskusyjne, które poprowadzą Liderki Południa. Tematy, które zostaną poruszone to przedsiębiorczość, działania społeczne, zdrowie i styl. Formuła wydarzenia zakłada około 3 godzin merytorycznych spotkań oraz wspólnych rozmów na wieczornym koktajlu.

„Jest mi niezwykle miło, że Kongres Liderek tym razem zagości w Częstochowie. Wiemy, jak ważne role w tym regionie pełnią kobiety, które swoją ciężką pracą i zaangażowaniem zasłużyły na wyróżnienie. Cieszymy się, że Kobiety Regionu chcą motywować inne panie do działania i właśnie swoją historią będą inspirować na scenie. Oprócz zacnego grona panelistek przygotowaliśmy również występ muzycznej gwiazdy wieczoru. Będzie do wieczór pełen wrażeń i wspólnych rozmów” – mówi Ewa Mielnicka-Cekała, koordynatorka projektu.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko poszerzy Państwa horyzonty, ale również umożliwi cenną interakcję z innymi Liderkami i Liderami Regionu.

Źródło informacji: Grupa Arche

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.09.2023, 11:36
Źródło informacji Grupa Arche
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.