Newsletter

KuCard uruchamia nowy program bonusowy typu cashback: zwroty gotówki w ramach wszystkich zakupów

31.05.2024, 14:40aktualizacja: 31.05.2024, 14:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ KuCoin
PR Newswire/ KuCoin

VICTORIA, Seszele, 31 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- W ramach KuCard, najnowocześniejszej karty debetowej Visa firmy KuCoin, od 1 czerwca 2024 r. (uniwersalnego czasu koordynowanego) uruchomiony zostanie zupełnie nowy, przełomowy program premiowy typu cashback. Program ten zaoferuje użytkownikom możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród za zakupy, zapewniając istotne oszczędności i zwiększony poziom elastyczności finansowej.

KuCard, udostępniona w listopadzie 2023 r., umożliwia natychmiastową konwersję kryptowalut na walutę fiducjarną, ekskluzywne nagrody i płynną integrację z Apple Pay i Google Pay. Dostępna początkowo w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) KuCard wyznacza nowy standard korzystania z kryptowalut, umożliwiając użytkownikom maksymalizację wartości ich zasobów cyfrowych przy jednoczesnej wygodzie, jaka cechuje korzystanie z tradycyjnych transakcji finansowych.

Program typu cashback oferowany w ramach KuCard zapewni użytkownikom szereg korzyści mających na celu podniesienie wartości ich pieniędzy. Celem KuCard jest dalsze ulepszanie doświadczenia użytkownika. Program przewiduje specjalne promocje i akcje bonusowe cashback, dostępne przez cały rok. Ponadto KuCoin współpracuje z wieloma firmami, aby zapewnić dostęp do ekskluzywnych ofert, które dodatkowo zwiększą ogólną wartość korzystania z KuCard.

Więcej informacji na stronie Programu KuCard Cash Back oraz na stronie KuCard.

KuCard

KuCard to rewolucyjna karta debetowa Visa, kompatybilna zarówno z Google Pay, jak i Apple Pay. Pozwala ona usprawnić transakcje finansowe poprzez płynną konwersję kryptowalut na walutę fiducjarną. Jest to rozwiązanie zintegrowane i gotowe do użycia wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Ułatwiając płynną konwersję między walutami cyfrowymi i fiducjarnymi, KuCard stanowi krok w kierunku szerszego wdrożenia technologii blockchain.

KuCoin

Powstała we wrześniu 2017 r. KuCoin jest globalną giełdą wymiany kryptowalut z siedzibą na Seszelach. Ta ukierunkowana na użytkownika platforma, która kładzie nacisk na inkluzywność i działania na rzecz społeczności kryptowalutowej, oferuje ponad 900 aktywów cyfrowych, w tym transakcje Spot, Margin, transakcje P2P walutami fiducjarnymi, transakcje Futures oraz Staking, dostępne dla 31 milionów użytkowników w przeszło 200 krajach i regionach świata. KuCoin znajduje się w pierwszej piątce giełd kryptowalutowych. W 2024 r. KuCoin zyskała tytuł „Jednej z najlepszych aplikacji i giełd kryptowalutowych w marcu 2024 r.”, przyznany przez Forbes Advisor oraz znalazła się wśród 50 najlepszych firm w rankingu „2024 Hurun Global Unicorn List”. Więcej informacji na stronie: https://www.kucoin.com/.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2356857/KuCoin_Horizontal_Green_LOGO_Logo.jpg    

Źródło: KuCoin

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.05.2024, 14:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ