Newsletter

Life Electric: wprowadzenie marki GWM na rynek brazylijski i światowa premiera HAVAL H6 PHEV 4WD

28.11.2022, 15:44aktualizacja: 28.11.2022, 15:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BAODING, Chiny, 28 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- 23 listopada w Muzeum Jutra w Rio koncern GWM zaprezentował swoją markę i dokonał światowej premiery modelu HAVAL H6 PHEV 4WD. GWM Brazil zaoferuje czystsze i inteligentniejsze rozwiązania, stając się pionierem pojazdów NEV na błyskawicznie rozwijającym się rynku Ameryki Łacińskiej.

Pod hasłem „Tomorrow is ON (Jutro nadchodzi)” GWM przedstawił setkom przedstawicieli mediów i inwestorów swoją wizję marki, inteligentną technologię elektryczną i plan biznesowy.

Pierwszy na świecie HAVAL H6 PHEV 4WD produkcji GWM pochodzi z fabryki w Iracemápolis, która w tym roku przeszła modernizację techniczną przeprowadzoną przez Daimler Group. HAVAL H6 PHEV 4WD wykorzystuje również odświeżone logo HAVAL, prezentując najnowszą technologię i wizerunek pojazdu elektrycznego. Model został specjalnie zaprojektowany i udoskonalony przez zespół badawczo-rozwojowy GWM w oparciu o lokalne warunki drogowe, zwyczaje podróżowania użytkowników i nowoczesną sieć ładowania. Charakteryzuje się on największym w klasie zasięgiem 170 km, maksymalnym momentem obrotowym 762 Nm i maksymalną mocą 289 kW dzięki technologii DHT opracowanej samodzielnie przez GWM w ramach platformy L.E.M.O.N. (skrót od Lightweight Electrification, Multi-purpose, Omni-protection, and Networking, z ang. lekka elektryfikacja, wielozadaniowość, wszechstronna ochrona i sieciowość).

„Długi zasięg HAVAL H6 PHEV jest czymś wyjątkowym, co uwalnia nas od konieczności częstego ładowania. Już podczas jazdy próbnej wyraźnie zauważalne jest dynamiczne przyspieszanie z dużą mocą. Samochód posiada również funkcję zdalnej obsługi za pomocą aplikacji i komend głosowych. Te rozwiązania są innowacyjne i wyjątkowe” – powiedział po jeździe próbnej dziennikarz lokalnych mediów.

Oczekuje się, że HAVAL H6 PHEV 4WD będzie dostępny w Brazylii w pierwszym kwartale przyszłego roku, a w ślad za nim pojawią się kolejne zelektryfikowane modele. Brazylia będzie dla GWM punktem odniesienia i regionalnym węzłem komunikacyjnym, który będzie kontynuował rozbudowę sieci pojazdów wykorzystujących nową energię na pozostałych rynkach Ameryki Łacińskiej.

Z początkiem bieżącego roku koncern GWM oficjalnie przejął dawne zakłady Daimlera w Iracemápolis i zapowiedział, że przeprowadzi inteligentną i cyfrową transformację fabryki. W lipcu tego roku, kiedy brazylijski wiceprezydent Hamilton Mourão odwiedził zakład, docenił czołową technologię GWM w dziedzinie inteligentnych rozwiązań i nowej energii.

„GWM zaoferuje użytkownikom pojazdy nowej energii wyposażone w innowacyjne produkty i nowoczesne technologie, zapewniając im czyste i inteligentne sposoby poruszania się” – podkreślił Yang Weiqi, prezes GWM Brazil, podczas konferencji inaugurującej markę.

GWM

Firma Great Wall Motor Co. Ltd. (zwana dalej „GWM”), założona w 1984 roku, jest międzynarodowym przedsiębiorstwem produkującym samochody wielu marek. GWM założyła centra badań i rozwoju oraz centra innowacji technologicznych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech, Austrii, Japonii, Korei Południowej, Indiach oraz wielu innych krajach i regionach. Posiada 1301 wydanych patentów i 914 licencjonowanych patentów w dziedzinie pojazdów NEV. Po ogłoszeniu strategii na rok 2025 koncern będzie kontynuował działania na rzecz budowy ekologii przemysłowej nawiązującej do ekosystemu leśnego z partnerami na wcześniejszych i późniejszych etapach łańcucha przemysłowego, zapewniając obustronne korzyści oraz inwestując w badania i rozwój, aby tworzyć coraz bardziej ekologiczne, inteligentne i bezpieczne produkty dla użytkowników na całym świecie.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1955834/GWM_HAVAL_H6_PHEV_4WD.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.11.2022, 15:44
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.