Newsletter

Lineage wzmacnia swoją obecność w Europie otwierając nową regionalną siedzibę w Warszawie

24.11.2023, 10:56aktualizacja: 24.11.2023, 10:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ Lineage
Business Wire/ Lineage
Po przejęciu firmy Pago, Lineage umacnia swoją pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej otwierając nowe biuro w Warszawie.

WARSZAWA, Polska -- (BUSINESS WIRE) -- Lineage, jeden z wiodących globalnych funduszy REIT specjalizujących się w magazynowaniu w temperaturze kontrolowanej i dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych, otworzył dzisiaj w Warszawie swoje regionalne biuro na Europę Środkowo-Wschodnią. Nowa siedziba jest kolejnym krokiem wzmacniającym pozycję Lineage w regionie, po przejęciu w 2020 roku i rebrandingu firmy Pago sp. z o.o. („Pago”), kluczowego dostawcy usług magazynowej, dystrybucji i transportu w Polsce.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20231124776333/pl/ 

Uruchomienie głównego biura regionalnego dla Europy Środkowo-Wschodniej w Warszawie potwierdza zaangażowanie firmy w nieustanne doskonalenie łańcucha dostaw żywności na kontynencie europejskim. Lineage oferuje klientom kompleksowe usługi logistyczne w zakresie ich produktów, zwiększając wydajność operacyjną zarówno w obrębie Europy, jak i poza jej granicami. Korzystając z zaawansowanych technologii chłodniczych i strategicznie położonych centrów logistycznych w ważnych portach europejskich, takich jak Hiszpania, Włochy czy Francja, Lineage ma na celu usprawnienie przepływu produktów spożywczych w kontrolowanych warunkach temperaturowych.

„Otwarcie nowego biura w Warszawie pokazuje nasze zaangażowanie w rozwijanie działań w Europie Środkowo-Wschodniej i sąsiadujących z nią regionach - powiedział Harld Peters, prezes Lineage Europe. - To kolejny krok w dążeniu do podniesienia standardów obsługi naszych klientów w Europie i wzmocnienie naszych możliwości w łańcuchu dostaw w temperaturze kontrolowanej”.

„Polska jest szóstym co do wielkości producentem żywności w Unii Europejskiej, a nasza sieć umożliwi klientom z tego regionu dostęp do rozwiniętego rynku z najnowocześniejszymi technologiami” - dodał Peters.

„Otwarcie naszego biura w Warszawie pokazuje, że Polska odgrywa dla nas kluczową rolę jako brama do Europy Środkowo-Wschodniej i ważny rynek dla ruchu produktów w Europie - podkreślił Daniel Chudzik, regionalny wiceprezes ds. operacyjnych na Europę Środkowo-Wschodnią w Lineage. - Pozwala nam to lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów i efektywnie łączyć ich z globalnym rynkiem”.

Obecnie Lineage dysponuje siecią ponad 70 obiektów chłodniczych w 11 krajach Europy, z czego 6 znajduje się w Polsce.

Lineage

Lineage jest jednym z wiodących na świecie funduszy nieruchomości REIT specjalizujących się w magazynowaniu w temperaturze kontrolowanej i dostawców zintegrowanych rozwiązań logistycznych z globalną siecią ponad 400 strategicznie zlokalizowanych obiektów chłodniczych o łącznej pojemności przekraczającej 2,5 miliarda stóp sześciennych (over 70 mln m3) w Ameryce Północnej, Europie oraz Azji. Lineage łączy zaawansowaną ekspertyzę w obszarze kompleksowych rozwiązań logistycznych z innowacyjną technologią. Współpracując z wiodącymi na świecie producentami żywności i napojów, Lineage dąży do podniesienia efektywności dystrybucji, wspiera zrównoważony rozwój, poprawia efektywność wykorzystania zasobów w łańcuchu dostaw i co najważniejsze, pomaga w dostarczaniu żywności na świecie. Firma Lineage, przez trzy lata z rzędu, została umieszczona na liście CNBC Disruptor 50, dwukrotnie uznana za najlepiej zarządzaną firmę w USA oraz określona numerem jeden w obszarze Data Science. Firma zajęła również 23. pozycję w rankingu Fast Company w kategorii „Najbardziej Innowacyjne Firmy Świata” oraz została wyróżniona w kategorii „Change the World”.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.onelineage.com.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20231124776333/pl/ 

Źródło: Lineage

KONTAKT:

Lineage

Nina Bosch

tel.+31 6 81938713

e-mail: nbosch@onelineage.com 

-

MWW

Alizia Walker

tel.+447916569156

e-mail: lineage@mww.com 

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2023, 10:56
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii